w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Najbardziej znany jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski – przedstawił właśnie swoją najnowszą wizję na temat koronawirusa.

jasnowidz jackowski koronawirus
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Koronawirus w Polsce się szerzy, już 16 osób ma potwierdzoną obecność wirusa na terenie kraju. Najbardziej znany jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski – przedstawił właśnie swoją najnowszą wizję na ten temat.

Koronawirus w Polsce – nowe informacje od jasnowidza z Człuchowa

Zaledwie kilka dni temu najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski – przedstawił swoje najnowsze interpretacje i wizje co do przyszłości tej siejącej strach epidemii. Wiemy już, co Krzysztof Jackowski zobaczył w trakcie swojej wizji, która miała miejsce 5 marca.

Jasnowidz podkreślił jednoznacznie, że problem wirusa leży w Azji. Jednak jego zdaniem sprawa pojawienia się koronawirusa w Europie oraz w Polsce jest bardzo mocno medialnie rozdmuchana. Wywoływana jest, jak twierdzi jasnowidz z Człuchowa, medialna panika.

Krzysztof Jackowski – wizja jasnowidza z 5 marca

Gdy usłyszałem o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce miałem wrażenie, że spełnił się jakiś długo wyczekiwany sen – mówi Krzysztof Jackowski. – Docierają do mnie sygnały o tym, że w sklepach brakuje żywności. Dla mnie to nieprawdopodobna przesada.  Jasnowidz uważa, że jest to wirus medialny. Szczególnie w Europie. Koronawirus wydaje się wirusem grypopodobnym o dużej sile rażenia – przyznał podczas sesji emitowanej na żywo w internecie jasnowidz Krzysztof Jackowski.

burbonik google news

Choć wrażenie możemy odnosić zupełnie inne (rośnie liczba zachorowań), Krzysztof Jackowski jest mocno przekonany, że to właśnie nie początek, a już końcówka światowej epidemii. Dlatego, jak przyznał podczas wizji na żywo, koronawirus lada moment straci na swojej aktywności i panika ustąpi.

W kontekście nadchodzących 10 dni zdaniem jasnowidza będziemy zalewani nadmiarem informacji o koronawirusie w mediach. Patrząc na to, że wizja ta miała miejsce 5 marca, można sądzić, że się sprawdziła.

Koronawirus – czy da się wyleczyć?

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego narastanie epidemii prawdopodobnie potrwa maksymalnie do 17 marca. W związku z tym po tym terminie nastąpić ma duży przełom, a koronawirus ma tracić swoją moc i zasięg. „To taki ostatni moment tego wirusa” – twierdzi jasnowidz Jackowski.

Całą relację z wizji można zobaczyć poniżej:

Źródło: YouTube

Zobacz także:

paulina wyka maciej zakoscielny

Paulina Wyka – kim jest partnerka Macieja Zakościelnego?

legalne konopie

Nowa „gorączka złota”? W Polsce może pojawić się w najbliższych latach