w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Jasnowidz z Człuchowa się nie pomylił! Przepowiednia sprawdziła się po dwóch dniach

Niesamowita historia! Jasnowidz z Człuchowa – Krzysztof Jackowski – przepowiedział chwilę temu wielkie zmiany u prezydenta. Wszystko się potwierdziło od A do Z.

jasnowidz z człuchowa krzysztof jackowski trzaskowski warszawa
Fot. YouTube / Super Express

Niesamowita historia! Jasnowidz z Człuchowa – Krzysztof Jackowski – przepowiedział chwilę temu wielkie zmiany u prezydenta. Wszystko się potwierdziło od A do Z.

Jasnowidz z Człuchowa – znów mu się udało

Krzysztof Jackowski to słynny jasnowidz z Człuchowa i chyba najbardziej rozpoznawalna osoba tego typu w kraju. Nie tylko zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Od prawie dekady jest angażowany przez policję i prokuraturę w ramach pomocy w rozwiązywaniu trudnych spraw.

POLECAMY:
Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Słynny jasnowidz bardzo często opowiada o swoich wizjach na łamach jednego z ogólnopolskich dzienników. Podobnie było w ostatnią sobotę, kiedy przepowiedział coś, co właśnie się stało! Tym razem nie chodzi jednak o koronawirusa, a o krajową politykę.

Jasnowidz z Człuchowa o prezydencie stolicy

U boku prezydenta Trzaskowskiego pojawi się nowa kobieta, która odmieni jego prezydenturę – powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski. Teza taka pojawiła się w miniony weekend na łamach dziennika „Super Express”. Co jeszcze przepowiedział jasnowidz?

Rafał Trzaskowski pozostanie na stanowisku prezydenta Warszawy do końca swojej kadencji. Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta! – zobaczył podczas swojego skupienia Krzysztof Jackowski. Tak też się właśnie stało.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

Dwa dni temu rano w warszawskim ratuszu pojawiła się nowa osobna na fotelu rzecznika prasowego. Zastąpiła ona Kamila Dąbrowę, który dostał od prezydenta Trzaskowskiego nowe zadania z zakresu komunikacji marki Warszawa w mediach.

Od teraz u boku prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego stać będzie Karolina Gałecka, która do tej pory pełniła rolę rzecznika prasowego spółki miejskiej, a konkretnie Zarządu Dróg Miejskich.

Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna. I nie będzie stara! – brzmiał finał wizji Jackowskiego. Teraz jednak wszystko stało się jasne, a nam trudno lekceważyć jasnowidza, skoro kolejny raz jego przepowiednia znalazła pokrycie w rzeczywistych wydarzeniach.

Źródło: Super Express, YouTube

Zobacz także:

teresa lipowska m jak miłość

Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Aktorka nie zostawiła złudzeń

koronawirus pierwsza ofiara śmiertelna

PILNE! Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce