w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Krzysztof Jackowski: „Bardzo się boję!”. Przerwał wizję na żywo

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski trzyma rękę na pulsie i cały czas śledzi doniesienia dotyczące koronawirusa. W swoim ostatnim nagraniu z 15 marca przyznał, że jego obawy rosną.

jasnowidz z człuchowa jackowski koronawirus
Fot.: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski trzyma rękę na pulsie i cały czas śledzi doniesienia dotyczące koronawirusa. W swoim ostatnim nagraniu z 15 marca przyznał, że jego obawy rosną.

Koronawirus nie odpuszcza, kolejne ofiary w Polsce

Kilka dni temu pisaliśmy, że najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski –cały czas na bieżąco stara się interpretować swoje wizje i przekazywać nam je za pomocą swojego kanału na YouTube. Ostatnio porusza głównie tematy siejącej postrach epidemii koronawirusa, czemu nie można się dziwić. Temat ten zdominował wszystkie media.

POPULARNE
Jasnowidz Jackowski zaniemówił w trakcie wizji! Potem podał datę końca epidemii

Co mówił na początku marca jasnowidz z Człuchowa? Jego zdaniem koronawirus w Europie jest tematem dość mocno medialnie nadmuchanym. Nie da się ukryć, że niektóre media rzeczywiście próbują nas straszyć i podsycać niepokój.

burbonik google news

Nieco później Jackowski zobaczył w wizji, że już niebawem koronawirus przestanie być problemem, a epidemia odpuści. Wszyscy na pewno na to cały czas czekamy.

Jackowski: „Bardzo się boję”

Puste ulice, wszystko pozamykane. My przestraszeni, trudno się dziwić. Ja bardzo przestraszony. Jestem w tym pułapie wiekowym, z przewlekłą chorobą serca. Bardzo się boję. Nikomu tego nie życzę i oby mnie też to nie spotkało – przyznał Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu zatytułowanym „Pusto na ulicach”.

POPULARNE
Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Jackowski w najnowszym nagraniu dużo mówił o panice, która jest nieadekwatna do skutków pandemii. Jak twierdzi, na świecie giną ludzie z głodu w znacznie większych ilościach. Są też wojny, ludzie nie mają leków i dostępu do medycyny czy żywności.

Co to w ogóle jest? Nie wiem. Wiem, że należy się tego czegoś bać, zwłaszcza w moim wieku. Ale nie panikuję – powiedział Jackowski. Oświadczył też, że po operacji serca, którą kiedyś przeszedł, bardzo obawia się grypy, która w jego przypadku może być niezwykle niebezpieczna.

POPULARNE
Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

Jasnowidz z Człuchowa przerywa wizję

Podczas wizji postanowił ją nagle przerwać. Stwierdził po dłuższej chwili, że przekłada ją na inny czas. – Nie wiem dlaczego, ale skupię się 17 marca. Nie wiem dlaczego… – zakończył nagle swoje nagranie jasnowidz z Człuchowa. Będziemy trzymać rękę na pulsie czekając na nowe nagranie.

Źródło: YouTube (JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Zobacz także:

Co myślisz?

koronawirus wrocław ksiądz samolot

Koronawirus. Ksiądz z awionetki odpędzał epidemię relikwiami Jana Pawła II

mariusz raduszewski natalia siwiec

Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?