w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Krzysztof Jackowski: „Bardzo się boję!”. Przerwał wizję na żywo

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski trzyma rękę na pulsie i cały czas śledzi doniesienia dotyczące koronawirusa. W swoim ostatnim nagraniu z 15 marca przyznał, że jego obawy rosną.

jasnowidz z człuchowa jackowski koronawirus
Fot.: YouTube

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski trzyma rękę na pulsie i cały czas śledzi doniesienia dotyczące koronawirusa. W swoim ostatnim nagraniu z 15 marca przyznał, że jego obawy rosną.

Koronawirus nie odpuszcza, kolejne ofiary w Polsce

Kilka dni temu pisaliśmy, że najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski –cały czas na bieżąco stara się interpretować swoje wizje i przekazywać nam je za pomocą swojego kanału na YouTube. Ostatnio porusza głównie tematy siejącej postrach epidemii koronawirusa, czemu nie można się dziwić. Temat ten zdominował wszystkie media.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski najnowsze wizje. Podał datę końca lockdownu

Co mówił na początku marca jasnowidz z Człuchowa? Jego zdaniem koronawirus w Europie jest tematem dość mocno medialnie nadmuchanym. Nie da się ukryć, że niektóre media rzeczywiście próbują nas straszyć i podsycać niepokój.

burbonik google news

Nieco później Jackowski zobaczył w wizji, że już niebawem koronawirus przestanie być problemem, a epidemia odpuści. Wszyscy na pewno na to cały czas czekamy.

Jackowski: „Bardzo się boję”

Puste ulice, wszystko pozamykane. My przestraszeni, trudno się dziwić. Ja bardzo przestraszony. Jestem w tym pułapie wiekowym, z przewlekłą chorobą serca. Bardzo się boję. Nikomu tego nie życzę i oby mnie też to nie spotkało – przyznał Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu zatytułowanym „Pusto na ulicach”.

POLECAMY:
Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Jackowski w najnowszym nagraniu dużo mówił o panice, która jest nieadekwatna do skutków pandemii. Jak twierdzi, na świecie giną ludzie z głodu w znacznie większych ilościach. Są też wojny, ludzie nie mają leków i dostępu do medycyny czy żywności.

Co to w ogóle jest? Nie wiem. Wiem, że należy się tego czegoś bać, zwłaszcza w moim wieku. Ale nie panikuję – powiedział Jackowski. Oświadczył też, że po operacji serca, którą kiedyś przeszedł, bardzo obawia się grypy, która w jego przypadku może być niezwykle niebezpieczna.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

Jasnowidz z Człuchowa przerywa wizję

Podczas wizji postanowił ją nagle przerwać. Stwierdził po dłuższej chwili, że przekłada ją na inny czas. – Nie wiem dlaczego, ale skupię się 17 marca. Nie wiem dlaczego… – zakończył nagle swoje nagranie jasnowidz z Człuchowa. Będziemy trzymać rękę na pulsie czekając na nowe nagranie.

Źródło: YouTube (JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Zobacz także:

koronawirus wrocław ksiądz samolot

Koronawirus. Ksiądz z awionetki odpędzał epidemię relikwiami Jana Pawła II

mariusz raduszewski natalia siwiec

Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?