w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Jasnowidz Jackowski jakiego nie znacie. NAWRZESZCZAŁ na Szumowskiego!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował nowe nagranie na swoim kanale na YouTube. Wystąpił w maseczce i ostro skrytykował ministra Łukasza Szumowskiego

jasnowidz jackowski przepowiednie 2020 ostro o szumowskim szumowski minister zdrowia koronawirus maseczki wielorazowe obostrzenia
Fot. KPRM / YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował nowe nagranie na swoim kanale na YouTube. Wystąpił w maseczce i ostro skrytykował ministra Łukasza Szumowskiego. Co powiedział?

Jasnowidz Jackowski o Szumowskim – OSTRO

Jasnowidz Jackowski jest dość cięty i zawsze mówi, co myśli. Tym razem jednak było bardzo ostro i mocno dostało się ministrowi Łukaszowi Szumowskiego. Wszystko przez maseczki i obowiązek ich noszenia. Sam Jackowski również rozpoczął dzisiejsza emisję w maseczce.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski: „Bardzo się boję!”. Przerwał wizję na żywo

Nie robię żadnej parodii. Czapkę rozerwałem. Ja w tej masce mam chodzić publicznie do czasu… Jezus Maria… czasu wynalezienia szczepionki? Panie Szumowski! Kto dał Panu papiery medyka! – tymi ostrymi słowami rozpoczął emisję najsłynniejszy jasnowidz w Polsce.

Ile ja sobie zaszkodzę chodząc w upalne lato w takich maskach? Po dzisiejszej konferencji Pana premiera Morawieckiego i ministra Szumowskiego… (…) tak się przyglądałem Panu Szumowskiemu w oczy (…) winna osoba która nie chce powiedzieć prawdy albo owija prawdę w coś, ucieka oczyma… Pan Szumowski w moim mniemaniu tak się zachowuje – skrytykował ostro ministra zdrowia jasnowidz Jackowski. – On to wie, on wie jedno. My te maseczki ponosimy ze dwa lata – zakończył.

Krzysztof Jackowski jasnowidz – najnowsze przepowiednie

W drugiej połowie swojego nagrania jasnowidz Jackowski zaryzykował i upublicznił swoje nowe wizje. Całość bez wątpienia brzmi szokująco wiarygodnie.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski znów miał wizję. Mamy dobrą i złą informację

Cholernie trudno się skupić w sytuacji, kiedy uczestniczę w tym, przeżywam to... Ja nie mam kompletnie koncepcji o co tu chodzi, co się tak naprawdę dzieje. Coraz więcej osób będzie odczuwało jednak, że tu jest wyraźnie coś nie tak! – wykrzyczał Jackowski.

Mi osobiście jakoś to nie gra. Mówię to szczerze. Ale nie tylko mi! Wiele osób, które znam, mówią, że tu jest coś nie tak. Musimy bardzo uważać, bo kiedy ludzie się boją czegoś, czego nie widzą, a od rana do wieczora są informowani, że są atakowani tym… ich interesy, ich praca została poważnie zahamowana. Rząd zaczyna nas przyzwyczajać do tego, że ta wolność, te prawa zostaną nam oddane! – wykrzyczał jasnowidz.

ZOBACZ CAŁE NAGRANIE

„Dziś tego nie powiem, chcę spać spokojnie”

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa rząd istotnie osłabia siłę ekonomiczną przedsiębiorców, dlatego prawdopodobnie może to doprowadzić do upadku wielu firm. Wyraził swoje silne zaniepokojenie tą sytuacją.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski najnowsze wizje. Podał datę końca lockdownu

Mam dziwne wrażenie, że cała ta sytuacja, która się teraz dzieje, zostanie w jakiś sposób skompromitowana. Ale nie tu u nas, lecz na świecie. Przepraszam Was, jeszcze nie dziś będę mówił o tym, co chcę powiedzieć. Chcę spać spokojnie – zakończył tajemniczo emisję na żywo słynny jasnowidz z Człuchowa.

Z pewnością widział coś, czym nie może się teraz podzielić, musimy więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnej emisji.

Źródło: YouTube / Krzysztof Jackowski Official

Zobacz także:

koronawirus dochody polacy bieda praca

Koronawirus. Co czwarta osoba straciła przez niego całość dochodów

koronawirus zdrowie psychiczne depresja samotność wielkoanoc kwarantanna

Koronawirus wywołuje w ludziach wyczerpanie, strach i depresję