w

KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Kim Dzong Un nie żyje? Kim Dzong Un śmierć. Zdjęcie ciała i tajemniczy pociąg

Kim Dzong Un nie żyje? Coraz głośniej mówi się o tym, że przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un zmarł 22 kwietnia po chirurgicznej operacji.

kim dzong un nie zyje
Fot. Twitter

Kim Dzong Un nie żyje? Coraz głośniej mówi się o tym, że przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un zmarł 22 kwietnia po chirurgicznej operacji. Zdjęcia jego ciała krążą po sieci. Oficjalnie reżim nie podaje na ten temat żadnych informacji, wszelkie wieści na ten temat są bardzo szczątkowe.

Kim Dzong Un nie żyje, Kim Dzong Un śmierć. Kim Dzong Un Korea Północna

Niepotwierdzone doniesienia o śmierci przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una pojawiły się w Internecie po tym, jak Chiny wysłały do Korei Północnej lekarzy, aby pomóc w określeniu jego obecnego stanu zdrowia. Czy mogło mieć to związek z epidemią koronawirusa? Brakuje niestety danych o tym, ile osób choruje w tym kraju. Informację na temat nieobecności przywódcy podała też dziś TVP.

Kim Jong Un nie żyje? Internauci z całego świata dość szybko zaczęli dzielić się niepotwierdzonymi doniesieniami w mediach społecznościowych o śmierci północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Una. Nastąpiło to tuż po tym, jak wicedyrektor Hong King Satellite TV potwierdził te informacje. Jang Sung Min ujawniła, że przywódca Korei Północnej Kim Jong Un odszedł.

Jang Sung Min zacytowała informacje, że przywódca Korei Północnej Kim Jong Un jest obecnie w bardzo poważnym stanie:

Stan zdrowia Kim Dzong Una jest bardzo poważny. Właśnie dziś rano administracja Korei Północnej doszła do wniosku, że już nie wyzdrowieje.

burbonik google news

Poinformowano również, że gdy poproszono źródło o potwierdzenie, czy północnokoreański przywódca zmarł, podobno uniknął on bezpośredniej odpowiedzi i powiedział: „To wszystko, co mogę powiedzieć„.

Kim Dzong Un i koronawirus? Zdjęcie ciała Kim Dzong Una wyciekło do sieci. Czy jest prawdziwe? Czy śmierć Kim Dzong Una to koniec krwawego reżimu?

Kilka dni temu CNN poinformowała, że najwyższy przywódca Korei Północnej jest w stanie krytycznym po operacji sercowo-naczyniowej. Inni twierdzą, że Kim nie żyje. Władze USA bacznie obserwują całą sytuację. Coraz więcej wątpliwości co do stanu jego zdrowia pojawiły się, kiedy Kim Jong Un nie pojawił się na urodzinach swojego zmarłego dziadka.

kim dzong un nie zyje korea północna

W międzyczasie południowokoreańskie media zamieściły informację już oficjalnie, że Kim Jong-un nie żyje, pomimo jakiegokolwiek potwierdzenia ze strony urzędników z Korei Północnej. Reżim do teraz nie podaje żadnych informacji, podczas gdy cały świat o tym głośno mówi.

Agencja Reuters twierdzi, że uzyskała potwierdzenie informacji o wysłaniu do Korei Północnej ekspertów w trzech niezależnych źródłach. Agencja nie otrzymała odpowiedzi na żadne pytania skierowane do wydziału międzynarodowego Komunistycznej Partii Chin i ministerstwa spraw zagranicznych tego kraju.

Pozostaje czekać na więcej informacji oraz na jej potwierdzenie lub zanegowanie. W tej chwili doniesienie o śmierci przywódcy Korei Północnej nie zostało oficjalnie potwierdzone i może być fake newsem. Możliwe też, że zdjęcie zostało przerobione. Wszystkie dotychczasowe doniesienia są nie do zweryfikowania do momentu pojawienia oficjalnego komunikatu mediów państwowych KRLD.

Dyskusję na ten temat można śledzić na Wykopie, gdzie pojawił się wątek o śmierci lidera Korei Północnej.

Kim Dzong Un operacja. Stan zdrowia Kim Dzong Una. Kim Dzong Un wiek

Północnokoreańscy lekarze – jak można dowiedzieć się z doniesień medialnych – nie mogli czekać z założonymi rękami. Wprowadzili do układu krwionośnego Kim Dzong Una plastikową rurkę (stent), która wspomagała działanie układu krwionośnego dyktatora.

Jak jednak doniosła „Shukan Gendai„, przeprowadzający operację lekarz był wyjątkowo zestresowany i zdenerwowany. Nie miał też wielkiego doświadczenia w operowaniu tak otyłych osób jak Kim Dzong Un. Wprowadzenie rurki zajęło mu podobno aż 8 minut.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski jakiego nie znacie. NAWRZESZCZAŁ na Szumowskiego!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że lekarz bał się konsekwencji nieudanej operacji, czyli np. kary śmierci. Według słów chińskiego lekarza, Kim Dzong Un (Kim Jong Un) „zamienił się w warzywo„. Chińska ekipa nie mogła nic poradzić na błędy wykonany przez Koreańczyków. Możliwe więc, że aktualnie Kim Dzong Un po prostu nie kontaktuje.

Kim Dzong Un przejął władzę po śmierci swojego ojca, Kim Dzong Ila. Obecny lider Korei Północnej ma 36 lat, więc jego dzieci nie są pełnoletnie i nie mogłyby przejąć władzy.

Zdrowie dyktatora Korei Północnej. USA przygląda się sprawie

Zdrowie przywódcy KRLD pogarsza się nie od dziś. Według północnokoreańskich źródeł, dyktator palił w ostatnim czasie ogromne ilości papierosów i jeszcze bardziej przytył. Rząd KRLD aktualnie wstrzymuje się od ogłoszenia stanu wodza i milczy. W kraju trwają już jednak rozgrywki o władze, którą – jeśli doniesienia o śmierci Kim Dzong Una się potwierdzą – najprawdopodobniej przejmie młodsza siostra Kim Jo Dzong.

Sekretarz stanu Mike Pompeo udzielił wywiadu stacji Fox News. Zapytany o sprawę stanu zdrowia Kima, odpowiedział, że „nie ma obecnie informacji, którymi mógłby się dzisiaj podzielić, ale Amerykanie powinni wiedzieć, że bardzo pilnie przyglądamy się sytuacji”.

Tajemniczy pociąg Kim Dzong Una – aktualizacja 26 kwietnia 2020 r.

26 kwietnia – wciaż brak potwierdzenia stanu zdrowia przywódcy Korei Północnej. Nie milkną spekulacje na temat stanu zdrowia Kim Dzong Una. Przywódca Korei Północnej wciąż nie pokazał się publicznie. Pojawiły się jednak nowe zdjęcia satelitarne. Wynika z nich, że pociąg wykorzystywany przez Kima stoi od jakiegoś czasu na stacji w kurorcie Wonsan.

Zdjęcia pociągu opublikowano na stronie projektu 38 North. Skłąd stoi tam od co najmniej 21 kwietnia na Stacji Przywódców. Sama obecność pociągu nie jest dowodem na to, że to tam przebywa w tej chwili Kim Dzong Un. Nie mówi nam nic o jego stanie zdrowia.

250-metrowy pociąg stoi na stacji zarezerwowanej wyłącznie dla rodziny dyktatora. Na zdjęciach z 15 kwietnia pociągu nie było, jest jednak na obrazie z 21 kwietnia.

Międzynarodowe media wciąż podają sprzeczne doniesienia odnośnie stanu zdrowia Kim Dzong Una. Na następców pierwszego sekretarza są typowani jego młodsza siostra lub Ch’oe Ryong Hae.

Źródło: gritdaily.com, ibtimes.sg, Twitter, Tysol.pl, Wprost.pl

Zobacz także:

justyna gradek kim jest

Kim jest Justyna Gradek, znana jako ring girl z KSW?

głodzone psy z głuszycy

Sadystka znęcała się nad psami. Dramatyczne odkrycie na Dolnym Śląsku