w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jasnowidz Jackowski: „5 dni przed wyborami… widzę dużo wojska, Jezus Maria!”

– Rok 2020 będzie rokiem niepokojów tak dużych, że będziecie porównywali to z wojną – powiedział w swoim najnowszym nagraniu jasnowidz Krzysztof Jackowski. Oto najnowsze wizje i przepowiednie jasnowidza z Człuchowa.

jasnowidz jackowski najnowsze wizje jackowski o koronawirusie jackowski na żywo
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski znów dał o sobie znać. – Wiele rzeczy mi nie pasuje, wiele mi się nie zgadza – powiedział w swoim najnowszym nagraniu jasnowidz Krzysztof Jackowski. Oto najnowsze wizje i przepowiednie.

Jasnowidz Jackowski najnowsza wizja: „To mnie niepokoi”

Nie spodziewałem się, że koronawirus spowoduje w pewnym sensie wyłączenie państwa, urzędów i szpitali. Ale też wyłączenie życia osobistego. Pomyślmy co będzie… – rozpoczął swoje spotkanie z widzami na YouTube jasnowidz z Człuchowa. Miało ono miejsce 25 kwietnia br.

To mnie niepokoi. To jest bardzo poważna sprawa. Co się kryje, co jest pod spodem? Bo na pewno coś jest – odpadł jasnowidz Jackowski tuż po dużym skupieniu na najnowszej wizji. – Sugestia jest straszna, sprawa jest napęczniała. Logicznie… jeśli dojdzie do tych wyborów prezydenckich, to będzie kompromitacja. One nie wypalą. (…) Mam wrażenie, że bardzo krótko przed planowanymi wyborami coś politycznie wypali… to już jest zaplanowane… – nie był pewny swojej wizji Krzysztof Jackowski. Zasugerował, że jej treść to ryzyko.

Krzysztof Jackowski nowe: TAJEMNICZE 5 DNI przed wyborami. „Coś bardzo mocno nas zaskoczy”. Przepowiednie 2020. Jackowski o wyborach

Mam dosyć polityki, ale sytuacja jest na tyle poważna, na tyle impulsywna, co się teraz dzieje… słuchajcie. Wygląda to poważnie – kontynuował Jackowski. – 5 dni! – krzyknął Jackowski, po czym kontynuował najnowszą wizję.

Coś wypali w taki sposób, że PiS nie będzie miał wyboru. W rezultacie mam odczucie, że do tych wyborów nie dojdzie, bez wątpienia będą przesunięte – mówił dalej jasnowidz z Człuchowa. – Mam też jeszcze jedno wrażenie! Że konflikt między Sasinem i jego grupą w koalicji obecnego rządu… że ten konflikt w jakiś sposób może być grą polityczną. Dlatego pomyślcie… co się zacznie dziać gospodarczo w kraju. To będzie inna rzeczywistość dla nas wszystkich. Pandemia ma być nie wiadomo jak długo.

JACKOWSKI PRZEPOWIEDNIE / JACKOWSKI NAJNOWSZE / KRZYSZTOF JACKOWSKI YOUTUBE / OSTATNIE NAGRANIE JACKOWSKIEGO

„W Niemczech widzę dużo wojska. Otoczenie elektrowni, wozy z wojskiem”

Mam dosyć polityki, ale sytuacja jest na tyle poważna, na tyle impulsywna, co się teraz dzieje… słuchajcie. Wygląda to poważnie – kontynuował Jackowski. – 5 DNI! – krzyknął, po czym kontynuował najnowszą wizję.  – Ja się obawiam, że to niewątpliwie może być prowokacja przygotowana przez obecną władzę i do wyborów prezydenckich nie dojdzie. Ja nie twierdzę, że będzie stan wyjątkowy.

Szokujące nagranie z USA ws. pandemii! COVID-19 totalnie spustoszył Nowy Jork?

W Niemczech widzę dużo wojsk! Nie w Polsce. W Niemczech. Wozy z wojskiem. Dużo wojska – mówił przerażony jasnowidz Jackowski. – Otoczenie elektrowni i dużo wojska. Jezus Maria! To może wyglądać jak dziwne rozmontowywanie Unii Europejskiej. Może to są za daleko posunięte słowa. Prawdopodobnie będziemy trzymani w ryzach – podsumował.

Jasnowidz Jackowski: „To wszystko jest zorganizowane, mocno zaplanowane!”. Jackowski o Niemczech

Drodzy Państwo, na koniec powiem to oficjalnie, pierwszy raz… Ja uważam, że to przykrywka, co się dzieje teraz w Europie i w Polsce. To jest bardzo mocno zaplanowane i solidnie wdrożone. Dlatego nie wyobrażajcie sobie, że stanie się inna rzeczywistość – odparł Jackowski.

Bez wątpienia Rok 2020 będzie rokiem niepokojów tak dużych, że będziecie porównywali to z wojną. Nikt do nikogo nie strzela, ale wojny bywają różne. W wyniku tego Trump wyjdzie z propozycją, wtedy stanie się to, do czego jesteśmy przygotowywani – podsumował Jackowski kończąc nagranie.

wybory prezydenckie kaczyński 2020 andrzej duda warszawa komisja wyborcza

Wybory Prezydenckie 2020. Nadal brakuje chętnych do pracy w komisjach

zmiany w 500 plus waloryzacja 500 plus 600 plus bony

Zmiany w 500 Plus? 600 plus dla pracujących i bony zamiast przelewu