w , ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Jasnowidz Jackowski złapał się za głowę: „Wybory na siłę, grozi nam dyktat!”

Jasnowidz Jackowski udostępnił kolejne nagranie zawierające nowe wizje. Odniósł się też do atmosfery strachu przed koronawirusem. Pojawiło się niestety sporo niepokojących informacji nie tylko o Polsce i nadchodzącym przesileniu.

jasnowidz jackowski najnowsze wizje wizja 2020 wybory prezydenckie unia europejska koronawirus
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski official

Jasnowidz Jackowski udostępnił kolejne nagranie zawierające nowe wizje. Odniósł się też do atmosfery strachu przed koronawirusem. Pojawiło się niestety sporo niepokojących informacji nie tylko o Polsce i nadchodzącym przesileniu.

Jasnowidz Jackowski i ostatnie przepowiednie. Najnowsze wizje YouTube

Mówię to, co mi wchodzi do głowy, dlatego proszę Was o cierpliwość. Jeszcze raz zaznaczam, że te 5 dni przed wyborami coś się takiego wydarzy, co mocno nas zaskoczy. Decyzja rządu nastąpi 5 dni przed wyborami… – zaczął swoją wizję jasnowidz z Człuchowa.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Powrót do życia gospodarczego zaczyna następować. Ale zauważymy takie decyzje rządu, które będą w dużej mierze niezrozumiałe dla nas. Coraz bardziej będziemy zauważali, że rząd próbuje wprowadzać jakieś restrykcje na stałe, które nie mają związku z obecną sytuacją. To powinna być dla nas pierwsza niepokojąca oznaka – kontynuował jasnowidz Jackowski.

burbonik google news

Co ciekawe, rząd będzie to robił to tak, że nie będzie pytał o nasze zdanie. Jeżeli teraz jest inaczej, no to w takiej sytuacji decyzje powinny być konsultowane społecznie. Interesy społeczeństwa mocno ucierpiały. A tu rząd będzie parł w decyzjach i nie będzie brał pod uwagę związków zawodowych czy społeczeństwa. Rząd będzie chciał trzymać lekki, aksamitny dyktat – mówił z przerażeniem jasnowidz Jackowski.

Jackowski o wyborach. Będą przepychanki z prezydentem i stan wyjątkowy?

Będzie kompletna dezorientacja jeśli chodzi o prezydenta. Przepychanki i dezorientacja krótko przed wyborami. Jeżeli te wybory rząd zrobi na siłę, to będzie kompromitacja. Wybory będą do odrzucenia! Takie jest moje odczucie, bo mam wrażenie, że mniej więcej 5 dni przed wyborami zmieni postać rzeczy. Rząd zda sobie sprawę, że wybory będą niewypałem i zrobi coś, co wszystkich nas zaskoczy – mówi dalej jasnowidz.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski jakiego nie znacie. NAWRZESZCZAŁ na Szumowskiego!

Mam taką mgłę, odczucie, że rząd będzie ustalał decyzje i prawo nie licząc się ze zdaniem wyborców. Absolutnie nie mówię jednoznacznie, że rząd przed czy po wyborach, czy być może te 5 dni przed wyborami… ale rząd wprowadzi jakiś stan, by zapanować nad tym. Nie dobrze to wygląda. Będzie coś wprowadzone – straszy jasnowidz z Człuchowa

Ta decyzja zaskoczy prezydenta, to poza nim zapadnie. W Sejmie będzie zjednoczenie opozycji przeciwko tej sytuacji. Jedna wielka opozycja! – mówił łapiąc się za głowę Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie i buncie Polski przeciwko Unii Europejskiej. Jackowski o wyborach

Prędzej czy później ta pandemia zostanie w jakiś sposób zdemaskowana. Czas pokaże, ale to zdemaskowanie przyjdzie z zewnątrz – przyznał jasnowidz Jackowski. Jednocześnie wspomniał swoje poprzednie wizje o tym, że rząd PiS będzie rządził tylko pół kadencji i wpływ na to będzie miała gospodarka – stwierdził Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski wizja live na YouTube 2020 / Jackowski YouTube wybory 2020

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski niemal pewny: „PiS będzie rządzić tylko pół kadencji”

Z czasem dojdzie do przedwczesnych wyborów nie tylko prezydenckich, ale też parlamentarnych. Mam wrażenie, że Unia Europejska może się sama rozmontować, dlatego stanie się martwa. Trzy państwa w UE się mogą zbuntować. Na pewno to będą Włochy i być może będzie to Polska – westchnął Jackowski i zakończył wizję.

Jackowski o wojnie: „Nastąpi przez ostrzelanie statku”

Na zakończenie Jackowski odniósł się do potencjalnego wybuchu wojny.

Będziemy świadomi, że istnieje coś w rodzaju wojny. To będzie trwało 3, może 3,5 roku. Ta wojna rozpocznie się ostrzelanie statku, dużego statku na morzu. Coś dużego niebawem na świecie się wydarzy – zakończył relację jasnowidz.

Źródło: YouTube

Zobacz także:

Weronika Heck mamikoyoko

Kim jest Weronika Heck, znana jako „mamikoyoko”?

moda najnowsze trendy 2020 kod rabatowy ccc sklepy odzieżowe

Lubisz nosić najnowsze trendy? Teraz możesz je tanio kupić!