w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Jasnowidz Jackowski: „Ten moment chyba właśnie nadchodzi!”

Jasnowidz Jackowski uraczył nas kolejną porcją informacji na temat nadchodzących wydarzeń.

jasnowidz jackowski najnowsze 2020 wizje gospodarka polityka wybory prezydenckie
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski uraczył nas kolejną porcją informacji na temat nadchodzących wydarzeń. „Niepokoi mnie, co się dzieje obecnie w naszym kraju!” – oznajmił zasmucony.

Jasnowidz Jackowski: „Coś mi karze myśleć, że z tym bałaganem zostaniemy sami”

Krzysztof Jackowski po raz kolejny przekazał swoim fanom garść wieści co do nadchodzących wydarzeń. Każde jego nagranie jest coraz bardziej przerażające i martwiące. O czym tym razem informował jasnowidz Jackowski i co z tego wynika?

Opozycja jest kompletnie rozbita. Rodzi się bardzo niebezpieczna sytuacja. Takie coś mi chodzi po głowie, jest 5 dni przed wyborami. Tak jak mówiłem piątego dnia ma się coś takiego wydarzyć, co nas politycznie zaskoczy. Do tej chwili nic się nie wydarzyło, ale jasnowidzenie to nie zegarek. Poczekajmy, spokojnie. Coś się musi wydarzyć. Zaskoczy nas to, ale oby nie za bardzo, bo obawiam się, że to co się dzieje w naszym kraju coraz mniej jest miłe i normalne – powiedział widzom jasnowidz z Człuchowa.

Rząd PiSu może nie chcieć dalej rządzić. Może zrezygnują dla jakiejś taktyki, że ponownie zostaną wybrani. Taka rezygnacja rządu może być powodem do politycznej anarchii. Taka rezygnacja trwa jeszcze dwa lub trzy miesiące zanim będą kolejne wybory – kontynuował Jasnowidz Jackowski swoje rozważania.

„Jestem przerażony straszeniem nas przez media. Oni chcą, byśmy się bali!” Przepowiednie Jackowskiego na 2020 rok

Zdaniem jasnowidza na dniach zaczną się odkrywać polityczne karty dotyczące nie tylko Polski, ale też Unii Europejskiej. „Nadchodzi ten czas!” – powiedział jasnowidz Jackowski. Dostało się też mediom.

Od samego początku na temat koronawirusa ja mówię to ogródkami, żeby nie być posądzony o bagatelizowanie czegoś. Ale wiecie co mam na myśli. Jest przykrywka i pod nią mieści się coś o wiele bardziej słonego, co poczujemy. Wydaje mi się, że ten czas zaczyna nadchodzić i to się przed nami ujawni. To zostanie zdemaskowane poza Polską – przemawiał do swoich widzów jasnowidz.

Czymś się zaskoczy prezydent Andrzej Duda. I mimo, że nie będzie zadowolony z decyzji rządu, to on będzie musiał to wypowiedzieć. I to będzie wypowiedziane w orędziu. To orędzie nas bardzo zaskoczy. Jeżeli rząd rozważa podanie się do dymisji, jeżeli do takiego czegoś dojdzie, sytuacja dla naszego kraju stanie się bardzo niebezpieczna – potwierdził zmartwiony jasnowidz.

Do dramatycznej decyzji politycznej ma dojść wieczorem lub nocą. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego może być wprowadzony stan klęski żywiołowej. „Nie do końca wszystko chcę Wam mówić…” – zakończył Krzysztof Jackowski.

Jackowski: „Sympatyzuję z Konfederacją”

Jasnowidz pytany o swoje poglądy polityczne nie ukrywał, że sympatyzuje z Konfederacją. – Pan Bosak to rasowy polityk, Korwin-Mikke, Pan Braun… mają kręgosłup polityczny. Są spoza świata okrągłego stołu. Tego czegoś, co się wciąż toczy w naszej polityce – oświadczył jasnowidz z Człuchowa.- My się boimy nowego, a czy to stare jest takie dla nas bezpieczne? Nie wiem – zakończył odpowiedź na pytanie widza.

chcieli zabić psa młotkiem

Chcieli zabić psa młotkiem. Napotkali opór okolicznych mieszkańców

debata prezydencka 2020 kidawa duda tanajno kosiniak bosak

Debata prezydencka 2020. Kolejny festiwal obietnic i sloganów? Kto wygrał debatę ?