w

WTFWTF

Kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego?

Kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego pracująca w jego biurze? O wybrance serca znanego detektywa tak naprawdę niewiele wiadomo.

maja plich żona krzysztofa rutkowskiego
Fot. YouTube/Maja Rutkowski

Ludzie często wyszukują informacji, kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat wybranki serca znanego detektywa w jedno miejsce.

Kim jest Maja Plich?

Rutkowski z żoną widziany jest często. To Maja Plich, znana głównie ze związku z Krzysztofem Rutkowskim, jednym z najbardziej znanych polskich detektywów. Para wzięła ślub w sierpniu 2019 r. i od tamtej pory kobieta tak naprawdę nazywa się Maja Rutkowski.

Niewiele jednak wiadomo niej samej. Jest licencjonowanym detektywem biura Rutkowski Group, a z wykształcenia jest natomiast psychologiem.

POLECAMY:
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

W wywiadzie z toruńskimi „Nowościami” przyznała, że męczy ją przedstawianie tylko jako żony znanego detektywa. –  Mówię zawsze: chętnie opowiem o tym, jak pracuję, żeby pokazać, że to nie sielanka, albo o tym, że honorowo oddaję krew, że jestem w bazie dawców szpiku, może kogoś zainspiruję – powiedziała w wywiadzie Plich dodając, że to jednak mediów nie interesuje.

Od jakiegoś czasu prowadzi także swój kanał „Maja Rutkowski„, który subskrybuje już ponad 1,6 tys. osób. Pokazuje w nim swoje życie prywatne oraz prowadzone przez siebie sprawy detektywistyczne.

Maja Plich – wiek

Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest od niego młodsza o 25 lat. Znany detektyw ma 60 lat, a wybranka jego serca 35 lat. Spora różnica wieku, jednak po zamieszczanych materiałach widać, że kompletnie nie przeszkadza ona zakochanym.

Maja Plich – dzieci

Rutkowscy mają jedno wspólne dziecko – Krzysztofa juniora, który ma 6 lat. Kobieta wychowuje także córkę Kaję z poprzedniego małżeństwa, która ma 16 lat. Maja Rutkowski ma nadzieję, że ich dzieci będą… ich godnymi następcami!

Co ciekawe, kobieta w lutym 2019 r. wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie ciążowego brzuszka z twarzą Krzysztofa Rutkowskiego i napisała, że przed nią i jej mężem „same wspaniałe chwile”. Plotkarskie media szybko podłapały temat i poinformowały, że w czerwcu urodzi im się kolejne dziecko. To zdjęcie było jednak tylko wyrazem miłości i pochodziło z czasów ciąży z Krzysztofem juniorem.

Ile lat ma Rutkowski? Maja Plich – ślub z Krzysztofem Rutkowskim

Impreza odbyła się w Rozalinie w sierpniu 2019 r. i podobno kosztowała milion złotych! Na ślubie obecnych było wielu gości, a o porządek dbali pracownicy detektywa. Ceremonię nagrywała nawet telewizja TVN Style. Ślub miał miejsce po siedmiu latach związku, to musi być więc miłość!

Kobieta podczas wesela zaprezentowała się nie w jednej, a w czterech sukniach. I w każdej z nich wyglądała obłędnie.

 

Jedną z atrakcji wieczoru był występ wokalny Krzysztofa Rutkowskiego, który przecież pojawił się już w niejednym teledysku disco polo. W 2016 r. wystąpił wraz z Fisherem w piosence „Jesteś moim aniołem”, a w 2019 r. z Fisherem i Dąbrowskim w utworze „Za marzenia”.

 

 

Zobacz także:

rozjechane kaczki

Film dla ludzi o MOCNYCH nerwach. Kierowca rozjechał rodzinę kaczek

1000 plus bon turystyczny komu przysluguje kiedy kto dostanie warunki

1000 plus na wakacje. Dla kogo, od kiedy i co sądzą o tym Polacy?