w ,

Jasnowidz Jackowski o nadchodzącym kryzysie: „Ciężko mi w to wszystko uwierzyć”

Jasnowidz Jackowski w swoim ostatnim nagraniu wiele powiedział o tym, co wydarzy się w czerwcu. Przewiduje szokujące w efektach wydarzenia – wielkie protesty i koniec suwerenności Polski.

jasnowidz jackowski najnowsze wizje nowe przepowiednie protesty
Fot, YouTube

Jasnowidz Jackowski w swoim ostatnim nagraniu wiele powiedział o tym, co wydarzy się w czerwcu. Przewiduje szokujące w efektach wydarzenia – wielkie protesty i koniec suwerenności Polski.

Jasnowidz Jackowski. „Kryzys czeka nas olbrzymi”

– Odpuszczanych jest coraz więcej obostrzeń. Już możemy śluby brać, już możemy wchodzić do sklepów prawie bez ograniczeń. Wydawać by się mogło, że wszystko wraca do normalności. Prócz tego, że pandemia jest i nadal będzie. Nadal nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi – stwierdził Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować...”

Jest bardzo dziwna rzecz. Wykonuję mnóstwo wizji, w czasie epidemii wielokrotnie udało mi się zwłoki znaleźć. Nawet ta głośna sprawa tego chłopca, pan Rutkowski podziękował mi na piśmie. Natomiast dziwna rzecz, bo jeżeli się skupiam, to jest taka luka. Takie coś bardzo dziwnego. Waga pandemii, jej siła, jej rażenie nie jest takie, jak się nam mówi – mówi Jackowski.

Gładko będzie do wyborów. To jest nawet logiczne. Do wyborów, które mimo wszystko, mimo mowy, że Duda nie wygra – w moim odczuciu wygra. Po wyborach zacznie być ciekawie. Nie ulega wątpliwości, PiS nie doczeka moim zdaniem następnych wyborów. To się skończy, rząd PiSu się rozejdzie. Zostawi to, co się w tej chwili dzieje, zostawi nas z tą sytuacją – straszy jasnowidz Jackowski. – Ten rząd – wygląda to tak – że nie będzie chciał już rządzić. Pretekst do tego znajdzie – konkluduje.

Jackowski: „Ciężko mi w to uwierzyć”. Wyniki wyborów prezydenckich

Zaryzykuję. Kojarzą mi się wielkie protesty w Polsce, ale z dziwnego powodu. Ten rząd albo przed wyborami prezydenckimi, albo zaraz po nich, wprowadzi dwie ustawy. To nie będą ustawy gospodarcze0 .Dlatego to będą dwa postanowienia, dwie ustawy, które zszokują nas wszystkich, które… ja się boję użyć tego zdania, bo mi się w to wierzyć nie chce. Mam odczucie – powiem dosłownie – wrażenie, że ten rząd chce oddać Polskę. Dlatego, że nasz rząd w jakiś sposób pozwoli na częściową utratę suwerenności kraju – ostrzegł jasnowidz.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski miał rację! Rezygnacja Kidawy i możliwa dymisja rządu

Zdaję sobie sprawę z moich słów, ale mówię to, co czuję. Nasz rząd podejmie dwie uchwały, ustawy, zarządzenia – nie wiem jak to nazwać. Społeczeństwo uzna, iż ten rząd przez to pozbawia nasz kraj w pewnym sensie suwerenności względem kogoś. Mocno to się kojarzy, brzmi to bardzo poważnie, szokująco wręcz. Ale tak to czuję.

Czy Jackowski dobrze przewiduje? Ostrzega przed wielkimi protestami

Będą ogromne protesty, które de facto ten rząd nie będzie zwracał uwagi. Przejdzie w swoich decyzjach po tym jak walec. W naszym kraju tą pandemią będzie się jeszcze grać, ona się będzie zachowywała dziwnie latem w różnych rejonach świata. Szybko o tym nie zapomnimy. Ścisk… ten ścisk gospodarki za gardło. Mnie to bardzo niepokoi – zakończył jasnowidz.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

michael greger kurczaki

Straszliwy wirus z ferm drobiu? Amerykański doktor nie ma wątpliwości

premier bosni i hercegowiny aresztowany respiratory Fadil Novalic

PILNE! Premier zatrzymany. Chodzi o zakup 100 bezużytecznych respiratorów