w

Samotny pies pod sklepem z kartką na szyi. Na niej 9 słów

Często słyszymy o zadziwiających historiach zwierząt. Czasem staramy się też o nich pisać. Ta historia dotyczy dramatu, a konkretnie porzuconego psa.

samotny pies porzucony pod sklepem
Fot. WTAJ

Samotny pies pod sklepem. Porzucony? Niekoniecznie. Często słyszymy o zadziwiających historiach zwierząt. Czasem staramy się też o nich pisać. Ta historia dotyczy dramatu, a konkretnie porzuconego psa. Właściciel pozostawił czworonoga pod sklepem z przywieszoną kartką. Co na niej było?

Historia jakich wiele? Nie tym razem

Historia jak zwykle… ktoś po prostu porzucił swojego psa? Tym razem było nieco inaczej. Ten piesek rasy golden retriever siedział pod jednym ze sklepów z zawieszoną na szyi dużą kartką, czym wzbudził ogromne zainteresowanie.

POPULARNE
Dramat Leosia. Pies był uwięziony w STUDNI na odludziu

Wszystko miało miejsce w południowej Pensylwanii (USA). Ludzie wchodzili i wychodzili ze sklepu, mijając pięknego goldena z kartą przyczepioną do szyi. Wszyscy przechodnie i klienci sklepu myśleli, że to po prostu kolejny przypadek psa porzuconego przez znudzonych nim właścicieli. Okazało się jednak, że nic bardziej mylnego!

Jeśli ktoś podszedł bliżej do pieska, mógł bez problemu odczytać wiadomość. Okazało się, że pies ma już kochający dom i miłującą go rodzinę, która – jak widać – bardzo się o niego troszczy.

Samotny pies i tajemnicza informacja na szyi

Tata powiedział, że mam poczekać. Więc siedzę i czekam – brzmiała tajemnicza informacja na kartce. Pies po prostu siedział tak i czekał na powrót właściciela. W tym czasie przechodnie zaciekawieni wiadomością na kartce podchodzili, głaskali go i dotrzymywali mu towarzystwa.

ZOBACZCIE NAGRANIE

Każdy chciał zabrać go ze sobą do domu. Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ zaledwie cztery tygodnie temu nikt się nim nie interesował – powiedział reporterom stacji WTAJ Steve, właściciel psa. Jak widać psy należą do mądrych stworzeń i każdego dnia człowiekowi udowadniają to na różne sposoby. Kochajmy więc zwierzęta, bo są swoją mądrość i wierność są tego warte jak nikt inny.

Źródło: WTAJ TV

Zobacz także:

Co myślisz?

trąba powietrzna w kaniowie śląsk burze nad polską

Burze nad Polską sieją spustoszenie. Trąba powietrzna w Kaniowie na Śląsku

daria ładocha

Kim jest Daria Ładocha, nowa gwiazda telewizji TVN?