w ,

Wojciech Glanc o Trzaskowskim: „Malowany chłopczyk”

Wojciech Glanc, jasnowidz, znany jest z jednoznacznych i mocnych przepowiedni. Tym razem jednak przepowiednia jest wyjątkowo przerażająca.

wojciech glanc jasnowidz kto wygra wybory jackowski przepowiednia dla polski
Fot. YouTube / Jasnowidz Krzysztof Glanc

Wojciech Glanc, jasnowidz, znany jest z jednoznacznych i mocnych przepowiedni. Tym razem jednak przepowiednia jest wyjątkowo przerażająca. Glanc przepowiada trudne dni na finiszu kampanii wyborczej i ma złe informacje.

Jasnowidz Wojciech Glanc: „Bawią się Trzaskowskim”. Kto zostanie prezydentem?

Wojciech Glanc to słynny jasnowidz i hipnotyzer. W ostatnich dniach dużo czasu poświęcił na skupieniu się i próbach przepowiedzenia, co się wydarzy w polityce. Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji na temat trwającej kampanii prezydenckiej. W końcu nic tak nie rozgrzewa nas wszystkim jak wybory najważniejszej osoby w państwie.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

burbonik google news

Jasnowidz w dość jednoznacznych, ale i nietypowych słowach odniósł się do kandydatury Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy, że obecny prezydent Warszawy został wystawiony w wyborach w miejsce Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jasnowidz powiedział, że start Rafała Trzaskowskiego w tych wyborach wprost mu „śmierdzi„, a sam polityk jest „wykorzystywany”.

PiS zrobi wszystko, by zwyciężyć. Stan wyjątkowy trzy dni przed wyborami? Przepowiednie na wybory w Polsce

Wojciech Glanc jest przekonany, że Prawo i Sprawiedliwość tak łato nie odda władzy i się nie podda. Wszystko po to, aby utrzymać pełnię władzy w obawie przed możliwymi konsekwencjami w przypadku jej utraty. Czy władza PiS zdobędzie się na drastyczne kroki i nadzwyczajne środki zaradcze? Czy czekają nas szokujące wydarzenia w najbliższym tygodniu?

Nie ma innego wyjścia jak to, że wygra Duda. Oni po prostu nie oddadzą władzy, władzy, która jest tak intratna – stwierdził jednoznacznie Wojciech Glanc. Jasnowidz uważa, że nie jest to zwykła walka o władzę, ale wręcz o przetrwanie i życie. Zdaniem hipnotyzera obecna władza obawia się, że opozycja wsadzi jej polityków za kraty.

WOJCIECH GLANC PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI

Szokująca wizja Wojciecha Glanca. „Obawiam się rozlewu krwi”. Przepowiednie kto wygra wybory

Prezydent w towarzystwie „szeregowego posła”, obaj w kołnierzach ortopedycznych, stoją nad czymś, co wygląda jak pobojowisko, było tam masa drutów kolczastych. Mam takie odczucie, że przed wyborami nastąpi taka sytuacja… to będzie pseudo wypadek, pseudo katastrofa. Będzie sfingowana sytuacja, która odwróci uwagę wszystkich. Powiedzą, że to próba zamachu – zszokował jasnowidz Krzysztof Glanc.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować...”

Przerażające? Owszem. Dlatego mamy nadzieję, że proroctwo się nie sprawdzi i do dramatycznych wydarzeń, o których mówi hipnotyzer, nie dojdzie.

Źródło: YouTube / Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc

adam małysz koronawirus małysz ma koronawirusasport

PILNE! Adam Małysz ma koronawirusa! Wiemy, jaki jest stan sportowca

opłata reprograficzna nowy podatek od laptopów podatek od smartfonów

Opłata reprograficzna. Rząd znów chce wyciągnąć od nas pieniądze