w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

MacGyver ma 71 lat i nie jest już tak przystojny, jak kiedyś. Trudno go rozpoznać

MacGyver – bohater jednego z najbardziej popularnych seriali lat 80. Dziś aktor niestety nie wygląda już tak, jak wtedy na szklanym ekranie.

macgyver serial imdb filmweb wszystkie odcinki chomikuj
Fot. Wikimedia Commons

MacGyver – jeden z najbardziej popularnych seriali telewizyjnych lat 80. i 90. Był to serial akcji o przygodach tajnego agenta, który potrafił wyjść z sytuacji, które zagrażały jego życiu, przy użyciu różnych przedmiotów, które akurat miał pod ręką.

MacGyver. Kto to? Przecież wszyscy go oglądaliśmy

Ten amerykański bohater, o którym niektórzy mówią MAKGAJWER, był popularny w wielu krajach. Przez wiele lat serial emitowało wiele telewizji. Do dziś na niektórych kanałach możemy oglądać powtórki serialu. Mimo, iż większość pomysłów, na które wpadał bohater serialu były dość absurdalne, widzom zupełnie to nie przeszkadzało. Serial dzięki temu, jak i aktorowi grającemu tytułową rolę był ekscytujący i zabawny. Oto Angus MacGyver, w postać którego wcielił się Richard Dean Anderson.

POLECAMY:
Andrzej Strzelecki ma raka! Aktor serialu „Klan” ze łzami w oczach

Podczas gdy postać MacGyvera na dobre zagościła w pamięci widzów, czy to poprzez powtórki telewizyjne, czy parodie takie jak w Saturday Night Live, ludzie często się zastanawiają co stało się po sukcesie serialu z Richardem Deanem Andersonem. Aktor zawsze będzie pamiętany z tej roli, to ona uczyniła go sławnym. Jednak kariera Andersona była udana także poza tym pamiętnym serialem.

MacGyver – dzieciństwo

Anderson dorastał w Roseville w stanie Minnesota, a jego nazwisko wywodzi się z Europy. Jego dziadek był Szwedem zamieszkującym Finlandię. Jako dziecko Anderson marzył o zostaniu profesjonalnym zawodnikiem hokejowym. Niestety złamał obie ręce i musiał zapomnieć o karierze.

Zanim zagrał w serialu „MacGyver” Anderson stał się znanym i popularnym aktorem telewizyjnym. Regularnie grał w operze mydlanej o tytule General Hospital i grał też główną rolę w serialu Seven Brides for Seven Brothers. Grał także w odcinkach The Facts of Life. Był również brany pod uwagę przy obsadzaniu roli Johna McClane’a w filmie Die Hard, którą jak się okazało zagrał Bruce Willis. Jednak przełomową rolą stała się postać Angusa MacGyvera.

Richard Dean Anderson po 1985 roku

W 1985 roku w telewizji nie był potrzebny bohater, który biegałby z bronią w ręku. Kręcąc serial myśleliśmy o rodzinie, dzięki temu całe rodziny mogły oglądać go razem – powiedział Anderson. Aktor występował w serialu przez siedem sezonów. Nagrywano je od 1985 do 1992 roku. Nagrano też dwa filmy telewizyjne w 1994 roku o przygodach MacGyvera.

angus macgyver córka
Fot. Facebook / Richard Dean Anderson Fans

Podczas gdy tytułowy bohater serialu potrafił niemal wszystko skonstruować od zera, to rzeczywistość była inna. Aktor grający go nie był, aż tak pomysłowy. Richard go nie przypomina – powiedział Entertainment Weekly w 1992 roku producent serialu, Michael Greenburg.

MacGyver serial – to on dał mu sławę. Scyzoryk MacGyvera

Dzięki serialowi „MacGyver„, aktor zyskał szczyt popularności, jednak było też to dla niego męczące. „Byłem trochę wypalony” – powiedział Anderson. – Nagrywanie MacGyvera zajęło około siedmiu lat, przez ten czas praktycznie nie miałem czasu na swoje życie. Jednak po kilku latach odpoczynku aktor wrócił do telewizji w innej ważnej dla siebie roli. Wcielił się w Jacka O’Neilla w kultowym serialu science fiction Stargate SG-1.

POLECAMY:
Znana aktorka szokuje. "Bałam się, że nie będzie mnie stać na jedzenie"

MacGyver dziś

Żyję strzegąc swej prywatności, w komfortowych warunkach. Dom, który zbudowałem dla siebie w Malibu, jest dla mnie idealnym domem. Moimi towarzyszami są moje ukochane psy. Nie zależy mi na spotkaniach towarzyskich. Nie jestem imprezowiczem, lubię inaczej spędzać czas – powiedział Anderson dla portalu Stuff.nz.

MacGyver 2020 – jak wygląda dziś aktor?

macgiver serial filmweb chomikuj wszystkie odcinki

Fot. Wikimedia Commons

świat według kiepskich lista odcinków odcinki wszystkie ipla cda halinka ferdek jolasia

Świat według Kiepskich. Czy to już koniec serialu? Fani zrozpaczeni

shaming co to jest co to znaczy

Shaming. Co to znaczy? Niepokojące wieści dla kobiet