w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Jasnowidz Jackowski o wyborach. Podał wyniki. „Nie chcę was straszyć…”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już nas, że od wielu lat przepowiada przyszłość i dzieli się z nami swoimi wizjami. Dziś, na krótko przed wyborami i ciszą wyborczą, powiedział, kto wygra i ile zdobędzie głosów.

jasnowidz jackowski wybory kto wygra wybory wyniki przepowiednie 2020 kto wygra wybory
Fot. Jasnowidz Jackowski / YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przyzwyczaił już nas, że od wielu lat przepowiada przyszłość i dzieli się z nami swoimi wizjami. Dziś, na krótko przed wyborami i ciszą wyborczą, powiedział, kto wygra i ile zdobędzie głosów. Przy okazji jasnowidz pochwalił się swoim psem.

Wyniki wyborów prezydenckich – Jackowski o tym, kto wygra wybory prezydenckie 2020 przepowiednie

Dla mnie nie ulega wątpliwości… pierwsza tura okaże się zaskoczeniem. Zdecydowanie wygra Duda, na poziomie 44 z groszami procent. Ciekawa będzie reszta. Zaskoczy bardzo mocno Hołownia i Bosak. W mojej ocenie dużo więcej otrzymają głosów, niż wskazują sondaże. Zawiedzie Trzaskowski. Bosak i Hołownia zaskarbili sobie sporo zwolenników. Dlatego też młodzi ludzie będą na nich głosować – powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować...”

Skoro jeszcze nie ma ciszy wyborczej, lojalnie mówię, że pójdę zagłosować na Bosaka. Rozmawiałem tez z moją żoną i jej wybór jest taki sam. Wydaje mi się to człowiek politycznie czysty, z ambicjami. Chyba czas postawić w Polsce na ludzi ambitnych i młodych, którzy mają werwę i wiarę w idee – kontynuował Jackowski.

„Kraj jest w remanencie”. Wybory prezydenckie – przepowiednie. Jackowski o wyborach

Ja to powtórzę. Premier głośno i konkretnie ostrzega i zapowiada, że stoimy przed wielkim kryzysem. On się dopiero zaczyna i ten kryzys będzie najgorszym od II wojny światowej. Kryzys mamy z powodu koronawirusa – powiedział jasnowidz podczas ostatniej audycji na żywo.

Mamy do czynienia z remanentem tego państwa. Dlatego ja coraz bardziej niepokoję się o gospodarkę naszego kraju, bo mam takie wrażenie, że ta gospodarka jest celowo spowalniana przez polityków. Jesteśmy w stanie wyhamowania i wszyscy to już akceptujemy. Póki co nic się drastycznego nie dzieje, bo mamy wybory. Dlatego po wyborach zacznie się znów kocioł koronawirusowy – mówił jasnowidz z Człuchowa na temat sytuacji gospodarczej.

Jackowski o wojnie. „Jest dużo kart mobilizacyjnych na listopad”

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Nie dajmy się uspokajać w tej dziwnej sytuacji. Rozmawiałem z pewnym panem, który pracuje w wojskowości. Powiedział, że mają u siebie dużo kart mobilizacyjnych na listopad. Póki co są wybory i jesteśmy uspokojeni, wyciszeni. To ma być tak zrobione w naszym kraju, że będziemy tracili gospodarkę. Ona nie upadnie, my ją będziemy tracić. Inny kapitał będzie ją przejmował – kontynuował swoje mrocznie wizje jasnowidz Jackowski.

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI WYBORY PREZYDENCKIE. KTO WYGRA WYBORY? III WOJNA ŚWIATOWA. NAJNOWSZE PRZEPOWIEDNIE

Niepokoi mnie, że przed dużą wojną na świecie ludzie będą się bali oddychać. Tak się też dzieje. Od 4 lat mówię, że zbliża się zagrożenie wojenne. W 2019 r. mówiłem, że 2020 r. będzie pierwszy rokiem działań wojennych i obedrze nas ze złudzeń. Dlatego ja osobiście nie mam złudzeń, idziemy w złym kierunku. Nie chcę nikogo straszyć, na jesień zacznie się coś poważnego – zakończył jasnowidz.

Na koniec jasnowidz pokazał do kamery swojego psa, o co prosili od dawna internauci.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

niedziela handlowa niedziele handlowe 2020 zakupy w niedzielę zakaz handlu

Niedziela handlowa. Pójdziemy na wybory i na zakupy jednocześnie

radio nowy świat premiera jethon mann radiowa trójka

Radio Nowy Świat. Ambitny projekt byłych dziennikarzy Trójki