w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Bił psa miotłą. Zdradziło go odbicie w lustrze… Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Bił psa miotłą i gdyby nie wiszące na ścianie lustro, nikt by się nie dowiedział. Mężczyzna znęcał się nad zwierzęciem i nie przerwał bicia nawet, gdy ten wył z bólu.

znęcanie nad zwierzętami bił psa miotłą dramat psa
Fot. YouTube / WKRG

Bił psa miotłą i gdyby nie wiszące na ścianie lustro, nikt by się nie dowiedział. Mężczyzna znęcał się nad zwierzęciem i nie przerwał bicia nawet, gdy ten wył z bólu.

Bił psa miotłą, zdradziło go odbicie w lustrze

Właścicielka psa zobaczyła to straszne nagranie podczas przeglądania domowego monitoringu z kamer. Sprawcą okazał się chłopak jej córki. Zdenerwowana i wstrząśnięta tym, co stało się pod jej nieobecność z jej ukochanym psem, wezwała policję.

POPULARNE
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

Nagranie jest rzeczywiście wstrząsające. Widać na nim 20-letniego Adama, który znęca się nad psem. To dramatyczne wydarzenie miało miejsce w USA w stanie Alabama. Wygląda na to, że Adam był sam na sam z Echo (takie imię miał pies). Zagonił go do pokoju i bił kijem od miotły. Pies wył przy tym z bólu, ale wycie to nie działało na oprawcę.

Sandy, właścicielka czworonoga, łatwo zidentyfikowała napastnika swojego psa jako chłopaka córki, dodając. Okazało się, że jego odbicie w lustrze zdradziło jego występek.

TYLKO DLA DOROSŁYCH. ZOBACZ NAGRANIE

Ten film pokazuje mojego psa, który jest bezradny. Leży tam, podczas gdy ta osoba zadaje mu tak ogromną krzywdę – powiedziała rozemocjonowana właścicielka psa. Chłopak został natychmiast aresztowany przez policję i oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami. Jednak Sandy uważa, że ​​chłopak zasługuje na bardziej dotkliwą karę.

Musimy mówić głosem zwierząt, bo same się nie obronią

Błagam, aby ludzie zabierali głos w imieniu zwierząt, ponieważ one same się nie obronią. To się musi zmienić. Czyn, jakiego się dopuszczono na tym nagraniu, nie stanowi zdaniem sądu wykroczenia – powiedziała roztrzęsiona decyzją władz właścicielka psa.

Sandy martwi się, że podobne sytuacje z udziałem chłopaka swojej córki miały już miejsce w przeszłości. Organizacja PETA, która zajmuje się prawami zwierząt, również poparła stanowisko Sandy. Na stronie organizacji pojawił się wpis dotyczący tej sprawy.

POPULARNE
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

Poinformowano w nim, że lekarz weterynarii badający poszkodowanego psa stwierdził liczne obrażenia, jednak uznał je za mieszczące się w granicach prawa. Natomiast oprawca psa stanie przed sądem dopiero za jakiś czas.

Co myślisz?

ewa szabatin koronawirus szczepionka antyszczepionkowcy lek grypa

Ewa Szabatin: Nie szczepiłam się na grypę, nie zaszczepię na koronawirusa

ecommerce gemius dhl zakupy w sieci

Zakupy w sieci biją rekordy popularności, ale jest jeden problem