w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Kto wygra wybory prezydenckie? Jasnowidz Jackowski podał wynik II tury

Kto wygra wybory prezydenckie? Jasnowidz Jackowski postanowił zabrać w tej sprawie głos na krótko przed wprowadzeniem ciszy wyborczej. Podał konkretny wynik II tury.

kto wygra wybory prezydenckie 2020 jasnowidz jackowski nowe wizje przepowiednie II tura
Fot. YouTube

Kto wygra wybory prezydenckie? Jasnowidz Jackowski postanowił zabrać w tej sprawie głos na krótko przed wprowadzeniem ciszy wyborczej. Czy Andrzej Duda pozostanie głową państwa na drugą kadencję?

Kto wygra wybory prezydenckie? Przepowiednie i prognozy, bajzel proceduralny i pretensje

Chodzi za mną taka myśl, że po tych wyborach, że te wybory skończą się jakimś nieporozumieniem. Tak mi coś mówi. Będą duże problemy zaraz po wyborach, będzie pretensja jednego ze sztabów o jakąś niedokładność, jakieś wręcz niewyborcze praktyki. Będzie duży bałagan, duże pretensje. Być może chodzi tutaj o sztab Pana Trzaskowskiego. Będzie niezadowolony, będzie widać wyraźnie, że jest coś nie tak z przebiegiem wyborów. Ale przez sztab Dudy będzie to zlekceważone – powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

– Zapadnie jakaś decyzja poza Polską, to się zacznie od Polski. Ta decyzja może już by zapadła, gdyby nie wybory. Uważam, że zaraz po wyborach, nie w pierwsze kilka dni, ale krótko po, będziemy bardzo dziwnie zaskoczeni – straszy jasnowidz.

– W moim mniemaniu prezydent Duda będzie przysięgał po raz drugi. Zwrócicie uwagę, że nie mówię, kto wygra, ale kto będzie przysięgał: lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie. Dlatego może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas…

Utrata suwerenności po wyborach prezydenckich? Jackowski ostrzega przed przygotowaniami do działań wojennych

Okaże się, ze rząd… że państwo, które jest spoza Polski, będzie miało bardzo niewygodny pomysł w stosunku do Polski. Coraz bardziej będzie po wyborach zauważalne, że zaczyna się coś poza pandemią – skonkludował Jackowski.

Jackowski przyznaje, że nie ulega dla niego wątpliwości, że obecna sytuacja jest to przygotowanie do działań wojennych. Jego zdaniem nastąpi to w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważa, że Iran jest bardzo poważnie zagrożony.

Nasz kraj może być punktem desantu, który będzie służył obcej armii czy obcemu wojsku do pewnych działań na odległość – zakończył wątek jasnowidz z Człuchowa.

Wróżka Cesaria o wynikach wyborów. „Prezydentem zostanie Andrzej Duda”. Kto wygra wybory prezydenckie 2020 przepowiednie

Jasnowidz Jackowski po długiej wizji przyznał, że Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5 proc., a jego rywal czyli Rafał Trzaskowski 48,5 proc. Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się już wkrótce. Jednak nie tylko on zajął się przewidywaniem tego, kto wygra wybory prezydenckie. Zrobiła to też wróżka Cesaria.

II turę wyborów wygra Andrzej Duda. Choć walka o stołek będzie wyrównana i przewaga obecnego prezydenta nad R. Trzaskowskim będzie niewielka. Dlatego o ostatecznym wyniku zadecyduje minimalna ilość głosów na Dudę. A więc Trzaskowski wybije się znacznie w poparciu obywateli w porównaniu z I turą wyborów – przekazała wróżka Cesaria w rozmowie z dziennikiem „Super Express„.

W ostatnim badaniu IPSOS głos na prezydenta Andrzeja Dudę deklaruje 50 proc. badanych, na Rafała Trzaskowskiego – 47,3 proc. Pozostali wciąż nie wiedzą, na kogo zagłosować i najpewniej decyzję podejmą przy urnie.

Źródło: YouTube, Super Express

wojciech cejrowski w kiblu youtube wybory trzaskowski

Wojciech Cejrowski grzebie w brudnej toalecie. Nagrał filmik

traba-powietrzna-ustronie-morskie

Trąba powietrzna w Ustroniu Morskim. Dziecko wśród rannych