w

OMGOMG

Elvis Presley. Ostatni, wyjątkowy występ przed śmiercią [ZOBACZ NAGRANIE]

Elvis Presley – jeden z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów. Nawet te osoby, które za nim nie przepadały, uważają go za światową czołówkę

elvis presley śmierć ostatni występ ostatnie nagranie love me tender

Elvis Presley – jeden z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów. Nawet te osoby, które za nim nie przepadały, uważają go za światową czołówkę. Król rock and rolla odszedł zdecydowanie za szybko, ale dzięki internetowi możemy do dziś cieszyć się tymi wyjątkowymi nagraniami.

Elvis Presley. Ostatni występ przed śmiercią

Bez wątpienia wiele filmów z występów gwiazdora zachowało się do dziś, możemy je podziwiać np. na YouTube. Jeden z takich filmów robi szczególne wrażenie, bo to ostatni występ Presleya przed jego śmiercią. Jego śpiew przyprawia o prawdziwe dreszcze, kiedy mamy tę wiedzę.

POLECAMY:
Benedykt XVI powoli gaśnie? "To może być ostatnie spotkanie..."

Elvis Presley na ostatnim swoim nagraniu nie jest już w takiej formie, w jakiej był wcześniej. Co śpiewa gwiazda? To bardzo popularna i znana piosenka – „Unchained Melody”.  To prawdziwy historyczny wykon i wyjątkowo emocjonalna chwila.

Artysta nietuzinkowy, z krwi i kości

Elvis Presley był rzeczywiście bardzo wyjątkową postacią i tym nagraniem udowodnił, że było tak do samego kresu jego życia. Nawet na moment przed odejściem z tego świata dał z siebie tyle, ile mógł. Widownia, która wtedy oglądała go na żywo po raz ostatni, nie mogła czuć się jego głosem zawiedziona.

POLECAMY:
Romuald Lipko nie żyje. Ostatnie słowa muzyka wyciskają łzy

ELVIS PRESLEY OSTATNI WYSTĘP NA ŻYWO PRZED ŚMIERCIĄ

To ostatnie nagranie artysty, rok 1977. Potem artysta nie był już widziany na żywo na scenie. Na szczęście ktoś z tłumu zgromadzonego w Rapid City (Dakota Południowa) zdołał całe to wykonanie nagrać i uwiecznić, abyśmy dziś mogli się nim radować. Elvis zmarł 6 tygodni po tym, jak nagrano ten film, w wieku 42 lat. Jego muzyka na pewno pozostanie z nami na wiele kolejnych lat, mimo, że trendy się zmieniają.

Śmierć Elvisa Presleya

Presley miał wylecieć z Memphis w godzinach popołudniowych 16 sierpnia 1977 roku, aby rozpocząć swoją następną trasę koncertową. Tego popołudnia, jego dziewczyna Ginger Alden, znalazła go nieprzytomnego w łazience jego posiadłości w Memphis, Jego śmierć została oficjalnie potwierdzona o godzinie 15:30 w Baptist Memorial Hospital.

Źródło: Wikipedia, YouTube

marzena rogalska profilaktyka rak ginekolog badania profilaktyczne dotykam

Marzena Rogalska: „Należy uświadamiać nastolatki”

park rydzyka toruń kaczyński WSKSiM tężnie rydzyka geotermia

Park Rydzyka uruchomiony! Kaczyński: „Bóg obdarzył go misją”