w

Wojciech Glanc przewidział wypadek w Gliwicach! „Jest mi przykro”

Wojciech Glanc, jasnowidz i wizjoner, poinformował, że przewidział tragiczny wypadek busa w Gliwicach.

wojciech glanc jasnowidz gliwice wypadek tragiczny ofiary śmiertelne przepowiednia
Fot. Wojciech Glanc / YouTube

Wojciech Glanc, jasnowidz i wizjoner, poinformował, że przewidział tragiczne w skutkach zderzenie pojazdów w Gliwicach. O tym, że nastąpi taki wypadek, informował około 24 godziny przed tym zdarzeniem. Czy rzeczywiście przewidział to tragiczne zdarzenie?

Wojciech Glanc: Trafiło się bardzo dokładnie, przerażające

Doszły do mnie słuchy od moich widzów, że spełniła się moja przepowiednia sprzed 24 godzin przed wypadkiem! Przepowiednia z piątku dotycząca katastrofy dwóch autobusów. Nie byłem w stanie określić dokładnie lokalizacji, ale okazuje się, że byłem straszliwie blisko – powiedział wizjoner. – Jest to trudny moment, ale świat jest jaki jest. Ja przekazuję to, co widzę i czuję. Jest mi przykro, kiedy coś strasznego się zdarza. Ale tak ten świat jest skonstruowany – stwierdził Wojciech Glanc.

24 godziny przed wypadkiem jasnowidz ostrzegał

24 godziny przed tym zdarzeniem opisałem Wam to, widziałem zderzenie dwóch autobusów. Okazuje się teraz, że niestety, ta wizja była bardzo wyraźna. Czasem bym chciał ugryźć się w język i nie ujawniać takich wizji. Zadaję sobie ciągle to pytanie, czy warto je ujawniać – nie krył wątpliwości Wojciech Glanc. – Współczuję tym ludziom, rodzinie, tym, którzy to widzieli i przeżyli – skonkludował wizjoner.

Widzę pożar w lesie, na południu Polski. Jakaś katastrofa. Nie umiem sprecyzować. To będzie zdarzenie, jakiego długo w Polsce nie było. Cień człowieka, który ucieka do samochodu. To taka rzecz, która mi chodzi po głowie – powiedział 24 godziny przed zdarzeniem jasnowidz.

To widzowie zaczęli mnie informować o sprawdzonej przepowiedni wyjawionej dosłownie 24 godziny przed wypadkiem. Niestety w takich sytuacjach trudno jest zachować zimną krew. Wolałbym, żeby sprawdzały się tylko pozytywne wizje a takie… lepiej nie! Nawet jeśli miałoby to być uznane za pomyłkę. No cóż. Przykre wiadomości. Dlatego współczuję wszystkim rodzinom ofiar i dziękuję wszystkim, którzy chcieli pomóc – napisał na swojej stronie jasnowidz.

Wypadek busa Gliwice Kleszczów DK 88 – szczegóły

W tragicznym wypadku w okolicach Gliwic na Śląsku zginęło w sumie 9 osób. Zatrzymano kierowcę samochodu osobowego, który, zgodnie ze wstępnymi ustaleniami, przyczynił się do zderzenia busa z autokarem. Wśród ofiar kraksy są narzeczeni, para jechała do pracy w Holandii.

Do zdarzenia doszło dokładnie na drodze między Kleszczowem a Gliwicami. Wśród ofiar jest młoda para, która do pracy jechała po to, by zarobić na wesele. – Za miesiąc mieli się pobrać, dlatego chcieli uzbierać trochę własnych pieniędzy – mówiła w rozmowie z dziennikarzami „Faktu” znajoma ofiar.

Źródło: Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc

jarosław kaczyński zioło zielarka znachor zdrowie wiek prezes pis

Jarosław Kaczyński zażywa mikstur od zielarki? Lekarze go ostrzegają

obowiązkowe czipowanie psów kotów zmiany w przepisach nowe prawo

Obowiązkowe czipowanie psów i kotów? Będą zmiany w prawie