w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Koronawirus. Znany lekarz ostro o antycovidowcach: „Banda debili, pajace!”

Koronawirus wciąż zakaża. Niektórzy buntują się i nie noszą maseczek. Znany lekarz postanowił zabrać w tej sprawie głos. Było ostro.

koronawirus dawid ciemięga lekarz tychy opinie banda debili pajace
Fot. Facebook, stock

Koronawirus wciąż jest z nami. Niektórzy już buntują się i nie noszą maseczek wychodząc do sklepów i w inne miejsca publiczne. Znany lekarz postanowił zabrać w tej sprawie głos. Zrobił to w bardzo specyficzny sposób.

Lekarz wyzwał Polaków od turbodebili. “Pajace, którym wydaje się, że potrafią myśleć”

Koronawirus nie odpuszcza. Liczba nowych zakażeń może i maleje, aktywnych chorych również, ale nie oznacza to, że mamy lekceważyć zarządzenia. Wszelkie ruchy i zachowania antycovidowe skrytykował w mocnych słowach lekarz z Tychów.

POPULARNE
17 tys. zł za... zakażenie koronawirusem. Naukowcy szukają jeleni?

Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi – stwierdził lekarz na swoim profilu na Facebooku. To dr Dawid Ciemięga, znany lekarz.

Doktor postanowił w ten sposób odnieść się do planowanych akcji grup, które postanowiły sprzeciwić się obowiązującym przepisom dotyczącym epidemii. Lekarz z Tychów, dr Dawid Ciemięga, długo pozostanie na ustach wielu rodaków.

Zorganizowana grupa osób bez maseczek wchodzi dumnie do sklepu w ramach akcji – nie zakładamy maseczek, co nam zrobicie. Takie osoby to turbo debile i to jest niestety znak obecnych czasów, więc grupy zrzeszające takich pajaców rozrastają się szybko. A co gorsze, jeszcze im się wydaje, że potrafią myśleć – napisał ostro na swoim profilu na Facebooku medyk.

Koronawirus kiedyś odpuści. „Jak chcesz być debilem, to sobie bądź, ale nie wychodź do ludzi”

Nawet jeśli covid19 zniknie i już nie będzie na świecie koronawirusa, to w okresie jesień – zima kiedy mamy szczyt zachorowań na grypę i inne infekcje, ja będę pracować i funkcjonować w maseczce. Ponieważ nie lubię chorować, nie chcę chorować, a uważam, że maseczka zmniejsza ryzyko złapania infekcji – jakiejkolwiek – kontynuował lekarz.

Oznajmił jednocześnie, że ma zamiar namawiać wszystkich, aby korzystać z maseczek nawet wtedy, gdy COVID19 już nie będzie.

Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi. I to jest istotny problem w obecnych czasach, jak chcesz być debilem to sobie bądź, ale lepiej nie wychodź do ludzi – czytamy we wpisie lekarza z Tychów.

Organizatorzy akcji antycovidowych, do których zwrócił się ostro lekarz, planują mimo wszystko kolejne akcje. Ich zdaniem celem jest, aby nie dopuścić do kolejnego lockdownu.

POPULARNE
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Nie pozwolimy kolejny raz zamknąć naszego życia. Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki! Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję – twierdzą osoby, według których epidemia to fikcja.

Źródło: Polska the Times, Super Express

Co myślisz?

papież franciszek koronawirus audiencja generalna plotki gadulstwo watykan

Papież Franciszek złapał koronawirusa? Pierwsze takie zdjęcie

podatek od psa 2021 podwyżka ile małpki cukrowy od deszczu

Podatek od psa w górę. O ile więcej zapłacimy w 2021 roku?