w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Jackowski miał rację, rząd się sypie! Terlecki: „Czekają nas przedterminowe wybory”

Krzysztof Jackowski kilka razy powtarzał, że jest przekonany, że rząd nie dotrwa do końca kadencji. Dziś okazało się, że koalicja się sypie.

Krzysztof Jackowski kilka razy powtarzał, że jest przekonany, że rząd nie dotrwa do końca kadencji. Dziś okazało się, że koalicja się sypie. Możliwe, że na naszych jego przepowiednia właśnie się sprawdza, co pokazują słowa Ryszarda Terleckiego z PiS.

Jackowski: „Rząd nie dotrwa do następnych wyborów”. Protesty i rząd tymczasowy?

Mam przemyślenia do tych swoich przeczuć z wcześniejszej audycji, kiedy to mówiłem, że w moim odczuciu rząd obecny nie dotrwa do następnych wyborów parlamentarnych, że ten rząd się rozsypie (…) A też mówiłem, że jeżeli by się tak stało, to w moim odczuciu bardzo coś dziwnego nastąpi po tej rozsypce tego rządu, ponieważ nagle pojawi się jakiś rząd okresowy, zastępczy i zaniepokoi to nas bardzo – twierdził w nagraniu na swoim kanale na YouTube jasnowidz z Człuchowa. Słowa te padły jednak już 2-3 miesiące temu i były wielokrotnie powtarzane przez Jackowskiego.

To się chyba właśnie dzieje. Jest jesień i zgodnie z zapowiedziami jasnowidza, w rządzie trzeszczy. Aby tego było mało, otwarcie mówi się o rozpisaniu nowych wyborów.

Terlecki (PiS): „Jeżeli sytuacja nas zmusi, pójdziemy na wybory”

Negocjacje w Zjednoczonej Prawicy zawiesiliśmy w związku z sytuacją, jaką mamy w Sejmie – powiedział dziś, 17 września, polityk Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki. – Jeżeli sytuacja nas do tego zmusi, to rekonstrukcja nastąpi bez uzgodnień z naszymi koalicjantami. Jeżeli zajdzie taka sytuacja, to pójdziemy na wybory. Oczywiście sami – dodał polityk.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Jak widać, rzeczywiście w koalicji trzeszczy i wierchuszka PiS przedterminowe wybory rzeczywiście rozważa. Sytuacja musi być zatem poważna. Jackowski przewiduje liczne protesty, a te też teraz mają miejsce (protest rolników). Wygląda na to, że jasnowidz rzeczywiście miał rację już dwa miesiące temu. Do końca rządów na przestrzeni ostatnich kilku tygodni wracał kilka razy.

Jak donosi portal Interia.pl, w trakcie posiedzenia z politykami PiS prezes Jarosław Kaczyński powiedział: „Nie będzie ogon merdał psem„. Część polityków PiS miała po tych słowach wstać i bić prezesowi brawo. Koalicja trzeszczy!

Terlecki (PiS): „Jeżeli sytuacja nas zmusi, pójdziemy na wybory”

Jak donosi portal Interia.pl, w trakcie posiedzenia z politykami PiS prezes Jarosław Kaczyński powiedział: „Nie będzie ogon merdał psem„. Część polityków PiS miała po tych słowach wstać i bić prezesowi brawo.

Źródło: Interia, Radio Zet, YouTube

bezrobocie w polsce jesień 2020 cykliczne maląg ministerstwo pracy dane eurostat

Bezrobocie na jesień w górę. Na koniec 2020 r. nawet 8 proc.

lexus rc f cena sport track edition gt3 dane techniczne

Lexus RC F będzie rarytasem. Powstanie zaledwie 60 egzemplarzy