w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Krzysztof Jackowski: „PiS wprowadzi stan wojenny!”. Mówił też o wybuchu

Krzysztof Jackowski zaskoczył swoją kolejną wizją. Rozsypka rządu, stan wojenny i wybuch wielkiej fabryki na Śląsku.

krzysztof jackowski rząd wybuch na śląsku fabryka koronawirus najnowsze 2020 jesień

Krzysztof Jackowski zaskoczył swoją kolejną wizją. Rozsypka rządu, stan wojenny… to tylko niektóre rzeczy, jakie zobaczył w najnowszej wizji. Co jeszcze zobaczył jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski przestrzega przed zamachem stanu

Myślę o Polsce. To są takie uczucia… Nie wiem kto ani gdzie, ale widzę zamach stanu. Rząd coś kombinuje. To wręcz pachnie jak zamach stanu. Ten rząd nie doczeka na pewno do końca kadencji i następnych wyborów – powiedział na wizji Jackowski.

Jednocześnie podkreślił, kolejny już raz w tym roku, że jego zdaniem rząd Mateusza Morawieckiego nie przetrwa do końca kadencji i się rozsypie.

Kojarzy mi się, że rząd sobie działa, ale mam wrażenie, że w środku aż wrze. To nie jakaś kłótnia jednych z drugimi. Rząd ma coś zrobić, do czegoś doprowadzić, co może wyglądać jak rozbicie go – stwierdza dalej wizjoner.

„Ten czas doceniajcie, czas spokoju…”. Jackowski o wielkim wybuchu

Ja uważam że koronawirus w Europie został upolityczniony, zrobiono z tego plagę, a pod podszewką jest przygotowanie do tego, co jest rzeczywiste. Zapaści gospodarki. Uczy się nas dyscypliny, politycy wiedzą, że może stać się bardzo różnie. Te maseczki na twarzach i obostrzenia mogą być utrzymane. Zapadł wyrok. Zacznie się nowa odsłona tej sytuacji. Wielki niepokój – kontynuuje Jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski ostrzega też Polaków przed czymś zupełnie nowym. Może nas czekać ogromny wybuch. Bardzo wyraźnie widzi kolejny dramat w kraju.

„Wielki wybuch, fabryka, duża firma, Śląsk”

Jakiś wielki wybuch. Fabryka, duża firma w Polsce. Kierunek Śląska. Granice zamknięte będą na sztywno. Jak to się zacznie, to wszystko będzie przygotowane, dopięte na ostatni guzik. Wszyscy poczujemy się zaskoczeni, zamknięci, bezsilni. Będzie wzmożona dyscyplina. Będziemy się czuli jak w stanie wojennym – roztoczył przerażającą wizję Jackowski.

W listopadzie opadną pewne złudzenia. Jakiś wybuch w wielkiej fabryce. Orędzie prezydenta, innych prezydentów czy polityków. Gaz bojowy, chemiczny – zakończył wizjoner.

Źródło: YouTube / Jasnowidz Jackowski Official

jacek sutryk koronawirus zakażony prezydent Wrocławia jak się czuje rekord

Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, ma koronawirusa. Jak się czuje?

światowy dzień zwierząt politycy dziennikarze pokazują swoje zwierzęta

Światowy Dzień Zwierząt. Znani ludzie pokazują swoje zwierzaki