w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Konfiskata majątków? Jasnowidz ostrzega, że rząd zabierze Polakom wszystko

Konfiskata majątków Polaków nastąpi już niebawem? Tak twierdzi Wojciech Glanc, polski jasnowidz i wizjoner. Jego wizja zapowiada prawdziwy dramat dla obywateli.

konfiskata majątków majątek polacy kryzys gospodarczy finansowy wizjoner jasnowidz ostrzeżenie najnowsza wizja
Fot. YouTube / jasnowidz Wojciech Glanc

Konfiskata majątków Polaków nastąpi już niebawem? Tak twierdzi Wojciech Glanc, polski jasnowidz i wizjoner. Jego wizja zapowiada prawdziwy dramat dla obywateli. Dlatego, jak twierdzi, pogrążone w kryzysie państwo zabierze nam dobytek.

Konfiskata majątków. Jasnowidz ostrzega obywateli

Epidemia koronawirusa pustoszy krajowy budżet. Tarcza antykryzysowa skonstruowana w celu obrony miejsc pracy i działalności gospodarczych w tym trudnym czasie kosztowała kraj bardzo dużo. Dlatego Wojciech Glanc, znany polski jasnowidz, nie ma dla nas dobrych informacji.

POLECAMY:
Wojciech Glanc o Trzaskowskim: „Malowany chłopczyk”

W swojej ostatniej wizji (całość można zobaczyć w serwisie społecznościowym YouTube), wizjoner podzielił się bardzo niepokojącymi wieściami. Zdaniem Wojciecha Glanca już niebawem władze państwowe wyciągną swoje ręce po nasze pieniądze i majątki. Co gorsza nie chodzi tu o wprowadzenie nowych podatków. Ma nastąpić wprost konfiskata majątków Polaków. Czy to oznacza, że Polska stoi w obliczu realnej groźby bankructwa?

JASNOWIDZ WOJCIECH GLANC O KONFISKACIE MAJĄTKÓW – ZOBACZ NAGRANIE

„Przychodzą do domów i firm, okradają. Rząd pokaże swoje zęby”

Chodzi za mną wizja urzędników, którzy przychodzą dosłownie do domów, do firm i okradają ludzi z majątków. Polska jest niestety nad przepaścią i bardzo blisko bankructwa, takiego, którego jeszcze nie jesteście w stanie sobie wyobrazić – stwierdził jasnowidz Wojciech Glanc. Trzeba przyznać, że nie brzmi to optymistycznie.

Mam silne przeczucie, że państwo już za chwile pokaże swoje zęby. Pokaże je poprzez konfiskatę majątków. Wydawałoby się wbrew prawu, ale mam przeczucie, że to przejdzie na podstawie pewnej ustawy – kontynuował opisywanie swojej wizji Glanc.

Czeka nas niewyobrażalny dramat?

Jasnowidz przyznał jednocześnie, że konfiskata majątków może dotyczyć głównie małych działalności gospodarczych. Może to być powodem tego, że spora grupa właścicieli firm wyemigruje z Polski. Czy te niepokojące, wręcz okrutne wizje, sprawdzą się? Nie wiadomo, dlatego warto spodziewać się, że staniemy w obliczu niewyobrażalnych ludzkich dramatów.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować...”

Państwo położy łapę zostawiając was z opcją i możliwością, że będziecie mogli to odzyskać pod warunkiem, że udowodnicie to kwitami, rachunkami. Że zarobiliście to sposób uczciwy i legalny – powiedział na zakończenie wizji jasnowidz.

Źródło: YouTube / Jasnowidz Wojciech Glanc

ksiądz kneblewski fałszywa epidemia antykowidowcy nakaz noszenia maseczek żółte strefy mapa

Ksiądz o maseczkach i fałszywej pandemii. Parafianie zszokowani

tvp1 tvp3 telewizja polska koronka do miłosierdzia bożego transmisja msza św. kiedy

TVP1 zmienia się w TV Trwam? Codzienne msze i koronki do miłosierdzia