w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Czy Nostradamus przewidział koronawirusa? Jego teksty mówią wprost

Czy najbardziej znany wizjoner na świecie – Nostradamus – przewidział pandemię koronawirusa? Niektóre z jego tekstów rozwiewają wątpliwości.

nostradamus przewidział koronawirusa

Czy słynny na cały świat wizjoner Nostradamus rzeczywiście widział przyszłość? Jego przepowiednie od lat wpływają na wyobraźnię ludzi, ale też często mrożą krew w naszych żyłach. Czy kiedykolwiek przewidział pandemię koronawirusa?

Nostradamus a koronawirus – co widział astrolog?

Znany na całym świecie astrolog i mistyk oraz wizjoner przekonywał w swoich księgach, że widzi przyszłość. „Księga Nostradamusa” to zapiski, w które wielu ludzi wierzy bezgranicznie, inni patrzą na to jak na ciekawostkę. Dla wielu jest to jednak źródło informacji o wydarzeniach mających nadejść w nieokreślonej przyszłości. To na pewno koniec świata, wojny religijne, III wojna światowa, ale przede wszystkim różnego rodzaju kataklizmy.

POPULARNE
Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Nostradamus od wielu wieków budzi w nas ogromne emocje. Wiadomo jak jednak jest z ludzką wyobraźnią. Istnieje wiele teorii na temat mistyka. Jedni twierdzą, że przewidział dojście Hitlera do władzy i II wojnę światową, zabójstwa znanych osób czy uderzenie samolotów w wieże World Trade Center w Nowym Jorku.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Nostradamus ujrzał też to, z czym teraz się boryka cały świat, czyli pandemię koronawirusa z Wuhan. Pojawiła się bowiem teoria, że astrolog ujrzał nie tyle samą pandemię, co o wiele straszniejsze rzeczy, które miały być jego jej następstwem.

POPULARNE
Krzysztof Jackowski znów miał wizję. Mamy dobrą i złą informację

Przepowiednie o koronawirusie

Portal informacyjny „Wirtualna Polska” zacytował ciekawy fragment tekstu autorstwa Nostradamusa – tzw. czterowiersza z III centurii. Ma on się podobno odnosić bezpośrednio do tego, co obserwujemy w tej chwili we Włoszech w kontekście epidemii. Kabalista nie poprzestał jednak na tym regionie i wskazał też inne kraje, które rzeczywiście zmagają się z trudną chorobą zwaną COVID-19. Wystarczy przeczytać treść dwóch przepowiedni:

„Pau, Werona, Vincennes, Saragossa

Z dalekich mieczy ziemia będzie mokra od krwi.

Olbrzymia plaga dotrze do wielkiej skorupy,

Bliskie zbawienie, ale lekarstwo jest daleko”

POPULARNE
Krzysztof Jackowski: „Bardzo się boję!”. Przerwał wizję na żywo

“Montauban, Nîmes, Avignon i Béziers,

Plaga, grzmoty i grad po Marsie:

Mostu Paryskiego, ściany Lyonu, Montpellier,

Po sześciuset siedmiu trafiają trzy pary”

Nostradamus i jego proroctwa – czy rzeczywiście przewidział epidemię?

Proroctwa spisane w formie rymowanych czterowierszy to – jak twierdzą fani francuskiego badacza – zaszyfrowane wizje, które dotyczą obecnych czasów. Nostradamus miał wg badaczy wskazać wszystkie kraje, które będą największymi ogniskami epidemii. Pytanie brzmi tylko, czy rzeczywiście chodziło mu o koronawirusa z Wuhan?

POPULARNE
Przewidziała koronawirusa 12 lat temu. Podała dokładną datę

Z kolei przytoczony fragment 17. czterowiersza z VIII centurii pokazuje, że Nostradamus jasno odnosi się do ZARAZY. Pojawia się jednak też ciekawa informacja o ludziach bogatych, którzy w wynikuk epidemii stracą wielkie pieniądze.

Bogaci ludzie zostaną spustoszeni z dnia na dzień. Trzej bracia pogrążą świat. Nadmorskie miasto zostanie opanowane przez wrogów. Głód, ogień, krew, zaraza i podwojenie wszelkiego zła”.

Być może Nostradamus miał na myśli potężny kryzys gospodarczy, który nastąpi po pandemii? Czas pokaże.

Źródło: VIVA, planeta.pl

Zobacz także:

Co myślisz?

koronawirus izolatoria izolatorium izolatka kontenerowce do izolacji chorych pgz

Koronawirus. Rząd będzie trzymał zakażonych w kontenerach. Pierwsze już powstały

kia stonic gt line cena olx otomoto opinie silnik spalanie wymiary

Kia Stonic debiutuje w wersji GT Line. Co siedzi pod maską?