w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Dariusz Gnatowski miał koronawirusa, ale to nie koniec złych informacji

Dariusz Gnatowski był zakażony koronawirusem. Test zrobiono mu w środę, czyli dobę po informacji o śmierci serialowego Arnolda Boczka z „Kiepskich”. To nie koniec złych informacji

dariusz gnatowski 2020 waga koronawirus cukrzyca choroba boczek nie żyje świat według kiepskich żona córka wiek

Dariusz Gnatowski, serialowy Arnold Boczek, był zakażony koronawirusem. Pozytywny wynik testu otrzymały dzień po śmierci aktora służby sanitarno-epidemiologiczne. Aktor zmarł we wtorek w krakowskim szpitalu im. Dietla.

Dariusz Gnatowski choroba. Serialowy boczek miał koronawirusa. Nowe informacje

O śmierci aktora Dariusza Gnatowskiego informowaliśmy wczoraj jako pierwszy portal w Polsce. RMF FM zamieściło informację dwie minuty później, a potem ruszyła już lawina artykułów. Aktor zmarł 20 października w wieku 59 lat. Doniesienia o jego stanie zdrowia, a konkretnie zapaleniu płuc, rodziły spekulacje, że serialowy Boczek zmarł na COVID-19.

Ostatnie dni swojego życia aktor spędził w szpitalu im. Dietla w Krakowie. Chorował nie tylko na cukrzycę, ale też na zapalenie płuc. Stwierdzono u niego ciężką niewydolność oddechową. Aktor trafił do szpitala w stanie bardzo ciężkim i mimo trwającej bardzo długo reanimacji nie udało się go uratować – powiedział mediom wicedyrektor krakowskiego szpitala.

Test wyszedł pozytywny, ale dobę po śmierci. Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Dziennikarzom RMF FM dzień po śmierci aktora udało się ustalić ważną rzecz. Artyście przed śmiercią wykonano test na obecność koronawirusa, a jego wynik został odesłany do Sanepidu. Był pozytywny.

Serialowy Boczek z „Kiepskich” umówił się wcześniej z wieloma dziennikarzami na wywiady. Borykał się jednak od pewnego czasu z poważnymi problemami zdrowotnymi, był ograniczony ruchowo. W poniedziałek z jego stanem zdrowia było już gorzej.

Aktor walczył o życie długo. Objawy jednak nie ustępowały i nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Informacja o przedwczesnej śmierci aktora lotem błyskawicy zdobyła media społecznościowe w naszym kraju.

Jak mawiał Ferdek Kiepski: „Panie Boczek, wypierdzielaj Pan stąd, bo Pan tu nie mieszkasz, tylko u siebie na górze”. Dziś Boczek jest u siebie, na górze, w lepszym świecie.

Źródło: Twitter

koniec 500 plus 2021 wnioski program nie spełnia oczekiwań tylko dla pracujących

500 plus do likwidacji? Program nie przynosi obecnie żadnych korzyści

dorota szelągowska totalne remonty koronawirus sceptycy nie ma wirusa dzieci wykształcenie

Szelągowska uderza w koronasceptyków. „Zapraszam do szpitala, żeby zobaczyli…”