w ,

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa. Czy rzeczywiście przewidział pandemię koronawirusa?

Krzysztof Jackowski. Jakim jest człowiekiem? Przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę.

jasnowidz jackowski książka premiera nowej książki

Krzysztof Jackowski. Jakim jest człowiekiem? Przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę. Czy jego wizje rzeczywiście pomagają w odnalezieniu zamordowanych osób i przyczyniają się do rozwiązania zagadek kryminalnych? Czy rzeczywiście jest wcieleniem Stefana Ossowieckiego, najsłynniejszego polskiego jasnowidza z czasów przedwojennych?

Jasnowidz Jackowski – premiera książki

Wydawnictwo Harde przedstawia książkę Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”, która ukaże się 17 czerwca. Jej istotną częścią jest zapis rozmowy autora z Krzysztofem Jackowskim: o  jego dzieciństwie i dorastaniu, o życiu codziennym, o tym jak odkrył swój dar i jak od ponad 30 lat z niego korzysta, wreszcie w jaki sposób rozumie swoją posługę.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski dostał oficjalne pismo od detektywa Rutkowskiego. Zaskakująca treść!

Uzupełnieniem wywiadu z Krzysztofem Jackowskim są wypowiedzi policjantów, przedstawicieli Kościoła, świata prawniczego, dziennikarzy, Fundacji Itaka, Fundacji Nautilius, a także osób, które zwracały się o pomoc do jasnowidza i były świadkami jego wizji.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, zna odpowiedzi na wiele nurtujących od lat opinię publiczną pytań. To głównie pytania dotyczące zbrodni, polityki i fantastyki. Jego opinie są dobrym przyczynkiem do refleksji i dyskusji, bez względu na to, czy wierzymy w zdolności paranormalne i uznajemy go za osobę wiarygodną.

Sprawy, o których było głośno. Jackowski przepowiednie

Czytelnik znajdzie w książce wiele ciekawych tematów. To między innymi opisy spraw, o których było głośno w mediach, jak choćby śmierć małej Madzi z Sosnowca i jej matki poszukiwanej listem gończym. To na pewno sprawa Tryńczy, kiedy to w Boże Narodzenie w samochodzie w Wisłoku utonęło pięciu młodych ludzi.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski i niepokojąca wizja. „To będzie postępować...”

Czytelnik będzie miał okazję poznać historię znajomości Krzysztofa Jackowskiego z Andrzejem K. „Pershingiem”, jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów „Pruszkowa”, zamordowanym w Zakopanem. Są w książce również informacje o znajomości z liderem Samoobrony, nieżyjącym już politykiem Andrzejem Lepperem.

Publikacja odpowiada na wiele pytań. Czy w Emilcinie rzeczywiście wylądował statek kosmiczny? Kto stał za zamachem na Jana Pawła II w 1981 roku? Jakie były powody katastrofy smoleńskiej? Czy Krzysztof Jackowski przewidział pandemię koronawirusa? Co mówią jego wizje o przyszłości świata?

Jackowski Jasnowidz – premiera książki. Jackowski Krzysztof najnowsze wizje. Przepowiednie wyborów prezydenckich w Polsce

Premiera książki „Jasnowidz Jackowski” autorstwa Przemysława Lewickiego miała miejsce 17 czerwca 2020 r. Jasnowidz opowiada szczerze o życiu i śmierci, wizjach i odczuciach, ideałach i Bogu oraz o pomocy zdesperowanym potrzebującym i powątpiewaniu niedowiarków.

Kto wygra wybory prezydenckie? Na czym polegał eksperyment w Japonii? Jakie jest stanowisko Kościoła na temat jasnowidzenia, a jak umiejętności Jackowskiego ocenia policja? Czy każdy z nas może zostać jasnowidzem?

dorota szelągowska totalne remonty koronawirus sceptycy nie ma wirusa dzieci wykształcenie

Szelągowska uderza w koronasceptyków. „Zapraszam do szpitala, żeby zobaczyli…”

maryla rodowicz koronawirus facebook kosmonauci sanepid

Maryla Rodowicz ma koronawirusa. „Nawiedzili mnie kosmonauci”