w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! „Strach, lęk, obawa”

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa jest najbardziej znaną osobą tego typu w naszym kraju. Mamy tym razem nadzieję, że jego nowa wizja się nie ziści.

jasnowidz jackowski z człuchowa 500 plus koronawirus warszawa

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa jest najbardziej znaną osobą tego typu w naszym kraju. Wiele razy przewidywał przyszłość bezbłędnie. Mamy tym razem nadzieję, że jego nowa wizja się nie ziści.

Jasnowidz Jackowski ujawnia – Warszawę czeka koszmar! Przepowiednia jasnowidza dla Warszawy. Obostrzenia do kiedy?

Czy najnowsza przepowiednia, którą ujawnił Krzysztof Jackowski, sprawdzi się?

Krzysztof Jackowski z pewnością przyzwyczaił nas już do ujawniania regularnych wizji na temat kraju i świata. Jego słowa najczęściej nie są wypowiedziami, które mówią nam, że coś wydarzy się konkretnego dnia czy o konkretnej godzinie. Dodatkowo sam to przyznaje.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski najnowsze wizje. Podał datę końca lockdownu

Niewątpliwie jedna z jego ostatnich wizji budzi przerażenie i w dodatku jest bardzo konkretna.

Widzę duży budynek, nawet grupę podobnych budynków blisko siebie. Wewnątrz jest duża grupa ludzi, wręcz tłum. Ci ludzie są ze sobą związani: przeżyciem, wspólnym doświadczeniem. Część jest też związana zawodowo. Zajmują różne pomieszczenia, są przejęci, jest wielkie napięcie. Niektórzy ze sobą rozmawiają, inni pokrzykują do siebie, część milczy zmęczona, wręcz wyczerpana. A na zewnątrz jest bardzo duża grupa ludzi, która ich wspiera. Jednak nie mogą wejść do środka – przekazał mediom Jasnowidz Jackowski.

Jaką wizję miał jasnowidz z Człuchowa i co czeka Polaków? Czerwona strefa obostrzenia

Być może tak będzie wyglądało polowe centrum epidemiczne. Jak wiadomo, Polska zmaga się z epidemią koronawirusa. Czy jasnowidz Jackowski widział miejsce, gdzie będą grupowani chorzy, gdy w szpitalach zabraknie już dla nich miejsc?

POLECAMY:
Koronawirus. Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co nas czeka

Ze słów jasnowidza z Człuchowa wynika bowiem, że cała wizja ma miejsce w jakiejś wielkiej hali pełnej ludzi – możliwe, że chorych, lekarzy i pielęgniarek. W zewnętrznej części tej rzekomej hali Jackowski widział personel kierujący karetki z pacjentami w różne miejsca. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się dość przerażająco.

Koronawirus nie odpuszcza

Nadal jest strach, lęk, obawa. Tak jak mówiłem wcześniej, nie będę się na temat koronawirusa wypowiadał – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Na zakończenie jasnowidz z Człuchowa odniósł się też do ewentualnych planów likwidacji programu Rodzina 500 plus, dlatego, że problem ten budzi coraz większe zainteresowanie.

POLECAMY:
Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

Obawiam się, że rząd może teraz ciąć wydatki. Jest kryzys, będzie mógł się wycofać, argumentując, że to siła wyższa. Mało tego, uważam, że część społeczeństwa mogłaby zrozumieć decyzję o wycofaniu się z programu 500 plus. Kryzys nie jest niczym dobrym. Jak sytuacja z koronawirusem się uspokoi, to konsekwencje tej epidemii mogą się obrócić przeciwko PiS – zakończył jasnowidz Jackowski.

Źródło: YouTube, se.pl

tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Długofalowa współpraca z tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

benedykt xvi stan zdrowia pogarsza się nie żyje papiez emeryt

Benedykt XVI w złym stanie! „Jest jak świeczka, powoli dogasa”. Apel o modlitwę