w ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Jasnowidz Jackowski niemal pewny: „PiS będzie rządzić tylko pół kadencji”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest ostatnio bardzo aktywny na swoim oficjalnym kanale na YouTube. Dziś było bardzo emocjonująco, poruszył bowiem temat przyszłości partii rządzącej.

jasnowidz jackowski przepowiednie 2020 wybory koronawirus kryzys gospodarka bezrobocie
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski OFFICIAL

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest ostatnio bardzo aktywny na swoim oficjalnym kanale na YouTube. Dziś było bardzo emocjonująco, poruszył bowiem temat przyszłości partii rządzącej. Nie miał dla niej dobrych wieści.

Jackowski Krzysztof: „Sytuacja w Polsce nie jest normalna”. Jackowski o wyborach

Na wstępie Krzysztof Jackowski oznajmił, że dzisiejsze spotkanie z widzami będzie krótkie. Faktycznie trwało zaledwie niecałe 14 minut. Dużo czasu poświęcił dziś Prawu i Sprawiedliwości, czyli partii rządzącej. Dla kierownictwa ugrupowania niestety jasnowidz Jackowski istotnie zbyt dobrych wieści nie miał.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski jakiego nie znacie. NAWRZESZCZAŁ na Szumowskiego!

Totalny kryzys, który nam zagraża. Kryzys gospodarczy, bezrobocie. To są bardzo poważne problemy nadchodzących miesięcy, jeżeli nie lat – zaczął Jackowski Krzysztof. – Druga kadencja dla PiSu może być bardzo krucha. Dzieją się bardzo dziwne rzeczy w naszym kraju. Zaczyna się każdy z nas niepokoić – stwierdził.

JACKOWSKI PRZEPOWIEDNIE / JACKOWSKI NAJNOWSZE / YOUTUBE PRZEPOWIEDNIE JACKOWSKIEGO / JACKOWSKI WIZJA 2020

Jego zdaniem nie będzie też łatwe zrestartowanie gospodarki i dawanie sobie rady z tym kryzysem, który z każdym dniem potęguje się. Ministrowie z kolei przekazują, że to wszystko z pewnością potrwać ma jeszcze rok. – Cały czas mam nadzieję, że się z tego koszmaru obudzę… – skonkludował Jackowski.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski: „2020 rok obedrze nas ze złudzeń”

Cała ta sytuacja z pandemią na gruncie politycznym zaczyna społeczeństwo męczyć. Zachowania pana Gowina są nerwowe – mówił jasnowidz z Człuchowa o aktualnej sytuacji politycznej. Jackowski nie przewiduje jednak, by rząd zdecydował się na stan wyjątkowy.

Jasnowidz Jackowski: „Obawiam się jeszcze jednej rzeczy…”

Na zakończenie Jackowski poruszył też gorący temat ostatnich tygodni, czyli nadchodzące wybory prezydenckie. Nie pozostawił na pomyśle PiS suchej nitki:

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Coraz bardziej wygląda to na totalną amatorszczyznę. (…) PiS może nie rządzić całej kadencji. Cały czas, jak Pan Gowin robi fochy, zastanawiam się, czy to nie jest zagrywka partii. (…) Zacznijmy pytać, o co tu chodzi. Zacznijmy o tym rozmawiać! Bo to nasz dom. Ja rozumiem… że każą nam nie wychodzić z domu. Ja rozumiem, że nazywają nas bohaterami. Ale zacznijmy pytać o gospodarkę – zakończył nagranie Krzysztof Jackowski.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski YouTube

sean connery nie żyje 2020 james bond roger moore nietykalni

Sean Connery nie żyje. Gigant kina odszedł w wieku 90 lat

beton architektoniczny festfloor

Beton architektoniczny. Komu doradzisz betonowy wystrój?