w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Krzysztof Jackowski mocno zasmucony: „Ja przed tym ostrzegałem…”

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, jest coraz bardziej poruszony obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Podzielił się swoimi najnowszymi spostrzeżeniami w czasie jazdy samochodem.

krzysztof jackowski najnowsze nowe wizje youtube koronawirus gospodarka epidemia 2020
Fot. YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, jest coraz bardziej poruszony obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Podzielił się swoimi najnowszymi spostrzeżeniami w czasie jazdy samochodem.

Krzysztof Jackowski: „Dzieje się coś nie tak, realizowane jest coś innego”

Jasnowidz przypomniał w trakcie krótkiego nagrania, że mówi o tym wszystkim kolejny już raz. Przypomniał swoje poprzednie słowa, że rok 2020 będzie dla nas trudny, a sytuacja jest wyjątkowo poważna. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że obecny rok po prostu pozbawi nas wszelkich złudzeń.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski niemal pewny: „PiS będzie rządzić tylko pół kadencji”

Myślę że sytuacja będzie nas niepokoiła coraz bardziej i to nie z powodu koronawirusa. Europa jest wyłączona, w tym Polska. Każdy z Was widzi już chyba, że nie do końca chodzi o tą pandemię, ale coś znacznie innego. Ja ostrzegałem i Wam mówiłem, to będzie pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich – stwierdził jasnowidz Jackowski.

Coraz więcej osób już widzi to, że coś się tu nie klei. Mamy protesty przedsiębiorców w Warszawie. (…) Jadę i myślę sobie, jak to jest, że niektórzy z Was pod ostatnimi filmami piszą, że zbieram informacje zewsząd i z tego próbuję łączyć jakąś rzeczywistość. To nie jest tak! – odparł zarzuty jednego z fanów Krzysztof Jackowski.

„Sytuacja jest bardzo poważna, nie wiem czy sobie zdajecie z tego sprawę!”

Jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani w kwestii tego co się dzieje! Dlatego to jest straszne, i tutaj jest we mnie duży lęk. To się zaczęło, drodzy państwo – kontynuował Krzysztof Jackowski.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski: „2020 rok obedrze nas ze złudzeń”

Mam moralne prawo, dlatego, że ja to wszystko zapowiadałem i zaznaczałem wyraźnie. 2020 rok odbierze nam złudzenia. To się zaczęło. Większość z nas na razie jeszcze wierzy, że wszystko to co się dzieje to pandemia. Ale chyba coraz mniej ludzi tak myśli i chyba słusznie… żyjemy w kompletnej dezorientacji i nikt z nas nie wie, czemu to służy – zakończył nagranie jasnowidz z Człuchowa.

Na zakończenie jasnowidz zaprosił wszystkich na kolejne wizje, które niebawem mają pojawić się na kanale na portalu YouTube.

Źródło: Krzysztof Jackowski YouTube na żywo

perfumy na prezent do 200 zł pod choinkę dla kobiety jakie kupić ranking

Perfumy do 200 złotych na prezent. Jakie warto kupić?

krzysztof jackowski nowe najnowsze dzisiaj 2021 jaki będzie official youtube wideoprezentacje

Krzysztof Jackowski o tym, jaki będzie 2021 rok. Brak dobrych informacji