w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Znany jasnowidz przewiduje prawdziwą katastrofę. „To będzie zagłada”

Miał być szczęśliwy nowy rok, a może być inaczej. Nie ma co liczyć na poprawę sytuacji. Znany jasnowidz przewiduje prawdziwą katastrofę!

jasnowidz wojciech glanc przepowiednia na 2021 katastrofa polska przesatnie istnieć
Fot. YouTube

Rok 2020 nie należał do najłaskawszych, dlatego chyba wszyscy żegnali go z wielką ulgą, mając nadzieję, że 2021 przyniesie ze sobą coś lepszego. Mamy jednak złe wieści. Nie ma co liczyć na poprawę sytuacji – znany jasnowidz przewiduje prawdziwą katastrofę!

Jasnowidz: „Rok 2021 będzie gorszy od poprzedniego”

Wróżbita Wojciech Glanc w swojej wizji ujrzał, że rok 2021, w który właśnie weszliśmy i który był dla wielu ludzi nadzieją na lepsze jutro, będzie tragiczny i gorszy od poprzedniego. Czeka nas wojna oraz katastrofa o wiele gorsza niż pandemia koronawirusa.

Znany jasnowidz przewiduje, że staniemy się zależni od Chin i dopiero teraz odczujemy, jak wielką potęgą dysponuje państwo środka. Wojciech Glanc przekonuje, że aby przeżyć, będziemy musieli coś kupować. Twierdzi jednak, że nie będzie tu chodziło o szczepionki.

Znany jasnowidz przewiduje prawdziwą katastrofę. Polska zniknie jako państwo

Wizje Wojciecha Glanca pokazały, że rok 2021 będzie szalonym, obfitującym w tragedie i przedziwne wydarzenia czasem. W Polsce ma zapanować cenzura, trzeba będzie liczyć się ze słowami, powstaną przepisy ograniczające swobodę wypowiedzi w Internecie.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Na dodatek nie będzie możliwości podróżowania, a cały rok będzie pasmem nienormalnych zdarzeń. Zdaniem jasnowidza, będzie to czas trudny, ale dla niektórych również bardzo kreatywny. Wielu ludzi będzie musiało odnaleźć się w całkiem nowych realiach, a ci, którzy nie dadzą rady, zginą.

Tragiczne wizje Wojciecha Glanca przewidują również dalszą przyszłość. Według znanego wróżbity, za kilkadziesiąt lat Polska zniknie jako państwo i będzie to prawdziwa zagłada.

Źródło: Wojciech Glanc / YouTube

cezary pazura akcja szczepimy się covid19 szczepionka koronawirus instagram wiek

Cezary Pazura namówi nas do szczepień przeciwko COVID-19

fotowoltaika panele dofinansowanie ceny opłacalność kalkulator

Nowoczesne i samowystarczalne źródła zasilania. Czym jest fotowoltaika?