w ,

Świat według Kiepskich. Co dalej z serialem? Dramatyczne wieści

Po śmierci dwóch kluczowych aktorów zasadne jest stawianie pytania – co dalej z serialem “Świat według Kiepskich”?

świat według kiepskich 2021 koniec serialu halinka kiepska kipiel-sztuka paździoch boczek
Fot. YouTube / ATM Grupa (screen)

Świat według Kiepskich to niezwykle lubiany i popularny serial. Niestety po śmierci dwóch czołowych aktorów w tak krótkim czasie należy postawić pytanie, co dalej z serialem? Jaka będzie jego przyszłość?

Świat według Kiepskich 2021. Czy to koniec serialu? Ryszard Kotys nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halinka Kiepska, wzbudza w nas radość i salwy śmiechu od kilkunastu lat. Świat według Kiepskich bez niej nie może istnieć. Nad serialem zawisły niestety ogromne czarne chmury. Kilka miesięcy temu zmarł serialowy Arnold Boczek, czyli Dariusz Gnatowski. 28 stycznia 2021 roku, czyli zaledwie trzy miesiące później, umarł Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch.

POLECAMY:
Ryszard Kotys nie żyje. To Marian Paździoch z "Kiepskich". Przyczyny śmierci

Bez tych dwóch aktorów serial praktycznie traci swoje walory. Mało tego! Nie tak dawno ujawniono, że serialowa Halinka, czyli Marzena Kipiel-Sztuka, ukrywała przed mediami osobisty dramat. Wielu z nich przyjęło te informacje z ogromnym żalem i smutkiem.

Okazało się, że Halinka z Kiepskich ma ogromne problemy w życiu prywatnym. Epidemia koronawirusa i brak pracy związanej z kręceniem kolejnych odcinków serialu ujawnił dramat gwiazdy. “Strach, bezradność, poczucie osamotnienia” – stwierdziła.

Do tego w lato 2020 roku sama informowałam, że serial nie będzie już kręcony.

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda.

Marzena Kipiel-Sztuka i jej osobisty dramat. “Nie mam pieniędzy”

Halinka, podobnie jak inni artyści w Polsce, w ostatnim roku nie mieli łatwo. Cała kultura praktycznie stanęła z powodu epidemii koronawirusa. To oznacza, że Marzena Kipiel-Sztuka straciła podstawowe źródło pieniędzy. Kolejne obostrzenia nie dają też nadziei na poprawę losu tej grupy społecznej.

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć – ujawniła pod koniec roku gazecie “Twoje Imperium“.. Wszystko wskazywało więc na to, że to będą dla niej smutne święta.

Jak stwierdziła nie tak dawno, całe życie unikała pożyczania pieniędzy, bo wręcz boi się kredytów.

Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy, mam nadzieję, mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze. Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta – ujawniła pod koniec roku serialowa Halinka.

Na szczęście pomoc przyszła w porę i aktorka nie ma się już o co martwić. Ludzie dobrej woli istnieją. Czy Halinka wróci na plan? Trudno powiedzieć. Po tym, jak opuściło nas dwóch istotnych aktorów, być może Polsat podejmie decyzję o zakończeniu produkcji.

Scenarzysta Janusz Sadza ostro o serialu

Głos w tej sprawie zabrał również jeden ze scenarzystów i twórców “Świata według Kiepskich”. W ostrych słowach skomentował kwestię dalszych losów serialu.

Dodam swoje skromne trzy grosze… DOŚĆ. Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że trzepie się kasę dopóki można i jakkolwiek się da. Po odejściu tych wielkich osób moim zdaniem, tworzenie na siłę kolejnych scenariuszy ZDUPY mija się z sensem i robi złą atmosferę. Piszę to JA. Człowiek, który zebrał w swojej wyobraźni te wszystkie postaci i tchnął w nie ŻYCIE 22 lata temu. W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i… Ryśku kochany… Za wszystkie wspólne chwile. Dobranoc.

Źródło: Fakt, YouTube, Super Express

Co myślisz?

jarosław kaczyński szczepionka covid prezes pis

Jarosław Kaczyński zrobił to w tajemnicy? Politycy oficjalnie zaprzeczają

pies pitbull schronisko dla zwierząt adopcja samotność blizny happy end

Pies został w schronisku całkiem sam. Nikt go nie chciał, bo miał blizny