w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski przerażony wizją. „To się stanie w tym roku!” Podał dwa terminy

Znany jasnowidz znów nie ma dobrych wieści dla rodaków. Jego zdaniem najgorsze dopiero nadejdzie.

krzysztof jackowski youtube najnowsze wizje 2021 trump USA cennik
Fot. YouTube (screen)

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami z Polakami. Stara się ich ostrzec przed tym, co ma nadejść. Niestety jego najnowsze wizje nadal są bardzo pesymistyczne. Najgorsze dopiero przed nami, bo zdaniem jasnowidza z Człuchowa grozi nam totalny chaos.

Krzysztof Jackowski i najnowsze przerażające przepowiednie. „Niebawem zaczną się dziać rzeczy absurdalne”

Kto śledzi kanał Krzysztofa Jackowskiego na YouTube, ten jest na bieżąco i wie, przed czym jasnowidz nas przestrzega. W najnowszym nagraniu mamy kolejną porcję negatywnych informacji. Dotyczono ono aktualnej sytuacji politycznej i społecznej w Polsce oraz na świecie.

Zdaniem wizjonera nadchodzi czas buntu Polaków. Polacy nie godzą się już na trwające ograniczenia. Władza będzie jednak robić wszystko, aby zdusić wszystko w zarodku. Jackowski odnosił się między innymi do planowanego wprowadzenia zakazu odmowy przyjęcia mandatu karnego. Jego zdaniem spirala zakazów i nakazów dopiero się rozkręca. W pewnym momencie jednak odniósł się do wizji rakietowego zamachu.

Ten świat się zmienił, te zmiany następowały już od lat. Niepokoje, zamachy, inne rzeczy. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co się na świecie może wydarzyć, może wydarzyć się teraz jakoś szybko lub zostanie odłożone w czasie o kilka miesięcy. Dwa terminy. O tym będzie mówił cały świat. Widzę rakietę, będzie prowokacją. Będzie sytuacją sprowokowaną – powiedział zaniepokojony jasnowidz.

Czy jasnowidz z Człuchowa przewiduje wielki zamach? Czas pokaże. Ale jak twierdzi, wszystkie stacje telewizyjne będą pokazywały rakietę wojskową w locie. Coś bardzo groźnego. Potem dalej zaczął mówić o Polsce.

Bunt przedsiębiorców. „Czas obostrzeń, roczne trzymanie nas w dystansie, przestaje działać”. Świat na krawędzi wojny?

Bunt przedsiębiorców, którzy mają lokale, widać to na Facebooku. Ludzie mimo wszystko zaczynają się w jakiś sposób buntować. To spowoduje, że rząd zacznie tworzyć przepisy graniczące z prawem, z konstytucją. One będą zaostrzane – przyznał Jackowski. Za chwilę jego wywód znów został zatrzymany nawracającą wizją dotyczącą wspomnianej rakiety.

Widzę taką scenę: widzę telewizor, a w nim stacje pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień, a ta rakieta pędzi. O tym będzie mówił cały świat – mówił jasnowidz.

Tu się coś wydarzy. To będzie od rana pokazywane w telewizji, cały świat to pokaże. Niektóre państwa na świecie będą robić przymiarki do militarnego odwetu na jakimś państwie. Ale ja muszę coś państwu powiedzieć. Daleki jestem od straszenia, ale czuję, że ten rok będzie gorszy niż ubiegły. Jesteśmy skrzywieni, absolutnie. To się w najbliższych tygodniach nie zmieni. Nic na to nie wskazuje. Widzę całe tłumy ludzi chodzące z miejsca na miejsce. Będą przenosić się z jakichś względów, będą zmuszeni zmieniać miejsce – kontynuował jasnowidz.

Na koniec wspomniał o chaosie w służbie zdrowia. Jego zdaniem obywatele będą mieli wielkie problemy z leczeniem się na powszechne schorzenia. Określił, że być może teraz już panuje chaos, ale jeszcze większy dopiero nadejdzie.

Źródło: Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official / YouTube

600 plus 500 plus waloryzacja świadczenia rodzinnego rodzice domagają się podwyżki minister komentuje

600 plus zamiast 500 plus? Oficjalny komentarz resortu rodziny

koniec maseczek maseczka chirurgiczna od kiedy data odmrazanie gospodarki

Maseczki chirurgiczne obowiązkowe, zakaz noszenia przyłbic. Nowe informacje