w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski przepowiada zamach i dymisję rządu. „Koszmar i lęk”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, co jeszcze wydarzy się w lutym tego roku. Informacje te są mocno niepokojące. Ma dojść do zamachu na polityka.

jackowski luty marzec 2021 zamach dymisja koronawirus pis kaczynski
Fot. YouTube / Magazyn VIVA! (screen)

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co jeszcze czeka nas do końca lutego. Informacje te są mocno niepokojące i mogą realnie wpłynąć na losy naszego kraju. Jasnowidz ma też nowe wieści na temat obostrzeń i planów rządu.

Jackowski luty 2021. „Będzie lęk”. Zamach na polityka?

Krzysztof Jackowski najnowsze wizje publikuje regularnie i dzieli się swoimi spostrzeżeniami w internecie. Coraz częściej dotyczą one szeroko pojętej sytuacji społecznej i politycznej w kraju i na świecie. Tym razem mówił sporo o nasileniu się zarazy i epidemii koronawirusa. Skutki mogą być opłakane.

Z ostatnich relacji jasnowidza z Człuchowa wynika, że już niebawem może dojść do zamachu na polityka. Nie jest jednak pewny, czy tragedia będzie miała miejsce w Polsce.

Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej – zdradził jasnowidz Jackowski.

Z informacji wynika, że możemy być świadkami zamachu na znaną osobę w trakcie państwowej uroczystości. W wizji brakuje jednak konkretów co do miejsca zdarzenia.

Jasnowidz o nowej fali epidemii. „Jak się uchronić? Nie za bardzo można”

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego w niektórych państwach z dnia na dzień polityka ustąpi miejsca bezprawiu. Określił to tak, jakby politycy po prostu mieli oddawać władzę na mocy własnej decyzji.

To będzie lęk, bo wstajesz rano i rząd podał się do dymisji. Coś tąpnie takiego, że ci ludzie się będą wycofywać z rządów – wspomina wizjoner. Było też sporo o powracającej epidemii.

Te poluzowania długo nie potrwają (…) Nagle pojawi się w Europie zagrożenie zarazą – trochę inne, może groźniejsze. Obostrzenia, które są, to mała rzecz w porównaniu z tym, co może być. My będziemy ponownie przestraszeni i nie będziemy tego odbierali lekceważąco. Pojawi się lęk – przyznał ze smutkiem jasnowidz.

Obecna sytuacja wydaje się być w dużej mierze kontrolowana. Jak się uchronić? Nie za bardzo można. To jest realizowane – skonkludował wizjoner. Jak więc widać, wizje nie są optymistycznie i chyba jeszcze długo nie będą. Jasnowidz cały czas wraca też do potencjalnego konfliktu zbrojnego.

Źródło: YouTube

obostrzenia politycy w galerii handlowej nowe restrykcje sylwester godzina policyjna

Obostrzenia nie dla polityków? Premier i minister PRZYŁAPANI w galerii handlowej

jarosław kaczyński słabnie przyszłość pis prezes prawa i sprawiedliwości zdrowie kolano polityczna emerytura

Jarosław Kaczyński cierpi i słabnie? „To widać gołym okiem”