w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Jackowski o roku 2021. „Umrze ktoś ważny, widzę duży pogrzeb”. Chodzi o…

Wiele razy pisaliśmy już, że jasnowidz Krzysztof Jackowski na 2021 rok nie przewiduje niczego pozytywnego. Grozę budzi szczególnie jedno…

jasnowidz jackowski krzysztof przepowiednie na 2021 jaki będzie 2021 koronawirus śmierć kaczyńskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przez ostatnie lata z większym lub mniejszym skutkiem pomaga Polakom swoim wrodzonym darem. To dar jasnowidzenia. Wiele razy pisaliśmy już, że jego przewidywania na 2021 rok są niepokojące. Szczególnie jedna.

Jasnowidz Jackowski przepowiednie na 2021 rok. „Wielki państwowy pogrzeb”

Jasnowidz z Człuchowa regularnie dzieli się z ludźmi swoimi wizjami i przepowiedniami. Robi to głównie poprzez swój oficjalny kanał w serwisie YouTube. Jedna z ostatnich wizji jasnowidza zdaje się być najbardziej przerażająca. Kiedyś Krzysztof Jackowski głównie szukał zaginionych osób, teraz dzieli się tym, co widzi na temat społeczeństwa.

Z początkiem 2021 roku Jasnowidz Jackowski podzielił się najnowszymi przewidywaniami. Na próżno szukać w nich optymizmu i radości. Najgorsze wizje pojawiają się w kontekście rządzącego Prawem i Sprawiedliwością Jarosława Kaczyńskiego.

W 2021 roku będzie śmierć kogoś ważnego, będzie duży pogrzeb. Ja mówię o władzach – stwierdził z niepokojem jasnowidz Krzysztof Jackowski. Wybory PiS obawiają się, że chodzi o prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. W elektoracie pojawił się strach. Jarosław Kaczyński nie jest już w takiej formie co kiedyś. Potwierdził to jeden z byłych polityków.

Jasnowidz z Człuchowa o koronawirusie. „Czekają nas dwie głębokie fale”

Krzysztof Jackowski nie ma też dla nas szczególnie dobrych wieści w sprawie pandemii Covid-19. Po pierwsze są problemy z produkcją szczepionek. Do tego zanim zaczną działać, zdaniem jasnowidza czekają nas nawet dwie głębokie fale epidemii.

Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa. Uderzą jeszcze na świecie problemy militarne. Obawiam się o Bliski Wschód. My wszyscy w Polsce, nie tylko w Bydgoszczy, odczujemy pierwsze tąpniecie kryzysu, który produkował się już od 2020 roku.

Jak widać optymizmu za wiele nie ma. Mocne uderzenie epidemii Jackowski widzi po 15 stycznia 2021 roku. Sytuacja ma wymknąć się spod kontroli. „Nie mogę być optymistą, w 2019 r. mówiłem, że to wszystko złe potrwa 3,5 roku. Będą inne problemy, militarne. Obawiam się o Bliski Wschód” – przyznał jasnowidz.

Co ciekawe, premier Morawiecki powiedział, że to co przeszliśmy, spowoduje kryzys najgłębszy od II wojny światowej. To słowa premiera. Ale jako premier, zdaniem jasnowidza, zachowuje się on słabo wobec wyzwań, jakie nas czekają. Dlatego czeka nas trudny okres.

Źródło: YouTube

waloryzacja 500 plus od kiedy o ile czy będzie świadczenie nowy ład

Waloryzacja 500 plus. Ujawniono, o ile i od kiedy wzrośnie świadczenie

kaczyński prezes pis grozi repolonizacja mediów wpolsce wywiad wolność słowa

Kaczyński grozi i zapowiada zmiany. „By każdy wiedział, że poniesie konsekwencje”