w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jackowski. Wiosna 2021. „Wszystko runie w jeden dzień. To będzie katastrofa”

Krzysztof Jackowski często dzieli się wizjami poprzez swój kanał na portalu YouTube. Tym razem odniósł się do tego, co czeka nas wiosną. Nie są to dobre wiadomości.

jackowski wiosna 2021 przepowiednie najnowsze youtube official koronawirus gospodarka pieniądze
Fot. SE (screen)

Jasnowidz Jackowski poinformował nas już kilka razy, że rok 2020 nie był najstraszniejszy. Uważa, że obecny rok będzie dla nas znacznie gorszy. Ujawnił, kiedy możemy spodziewać się pierwszych oznak zbliżającej się katastrofy. To już niebawem.

Jackowski wiosna 2021. „To będzie katastrofa”

Pierwsze niepokoje odczujemy już w kwietniu, czyli na samym początku wiosny, na którą tak bardzo czekamy. Wielu Polaków najnowsza wizja Jackowskiego wprawi w wielki niepokój. Rok 2021 w całości nie będzie na pewno dobry, ale póki co postanowił skupić się na wiośnie.

Jackowski w trakcie ostatniej transmisji w serwisie YouTube podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Jego zdaniem dotknie nas wielki kryzys, który będzie rozwijał się aż po grudzień. To będzie coś, czemu nic i nikt nie będzie w stanie realnie zapobiec. Brzmi przerażająco? To jeszcze nie koniec złych informacji.

W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę – przewiduje jasnowidz z Człuchowa. Ponownie padła też teza, że rząd PiS ma się rozpaść długo przed końcem kadencji.

Wielkie kłopoty ekonomiczne. „Będzie nagłe tąpnięcie”

To już niemal pewne, że wszystkich nas dotkną zbliżające się problemy ekonomiczne i gospodarcze. Wszystko nasila też epidemia koronawirusa, która nie ma zamiaru się skończyć.  Zdaniem Jackowskiego to jednak nie kwiecień, a lipiec ma być najgorszym miesiącem. Wtedy – jak sądzi – wszystko runie w zaledwie jeden dzień.

– Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę – ostrzega znany wizjoner.

Jackowski radzi, aby skupić się na zabezpieczeniu swojego dobytku i majątku. Chodzi o to, aby na negatywnych ekonomicznych wydarzeniach stracić jak najmniej. Czy warto tę radę wziąć sobie do serca? Przezornym zawsze trzeba być, a czasy są bardzo niepewne i trudno przewidzieć, co jeszcze nas spotka.

Źródło: YouTube / Jasnowidz Jackowski Official

nowe 500 plus kaufland premia wielkanoc świadczenie rodzinne

Nowe 500 PLUS na kontach przed Wielkanocą. Niestety nie dla każdego

krzysztof krawczyk nie żyje stan zdrowia koronawirus niepokojące informacje covid

Krzysztof Krawczyk w złym stanie? Przyjaciel ujawnia: „Dzwoniłem, nie odbiera”