w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

STRASZNA wizja Jackowskiego. „To będzie KOSZMAR, wszystko wydarzy się w …”

Jeszcze nie tak dawno przepowiadał, że problemy zaczną się wiosną i wszyscy je odczujemy. Tym razem jasnowidz mówi, że wszystko wydarzy się w wakacje.

jasnowidz jackowski straszna wizja gospodarka wszystko runie w wakacje koronawirus morawiecki
Fot. SE / screen

Straszna wizja jasnowidza Jackowskiego! Jeszcze parę dni temu wizjoner mówił, jak długo potrwa kryzys pandemiczny. Teraz z jego ust padły kolejne słowa wyjaśniające, co nas czeka. Nie jest kolorowo. Czy w wakacje rzeczywiście czeka nas dramat?

Straszna wizja Jackowskiego. To ma się wydarzyć w wakacje. „Będą udawali, że wszystko mają pod kontrolą”

Krzysztof Jackowski za pośrednictwem swojego niezwykle popularnego kanału w serwisie społecznościowym YouTube komunikuje się z fanami. To stamtąd mamy wiedzę na temat jego przepowiedni i wizji na przyszłość. Nowa wizja, niestety, w ogóle nie napawa nas optymizmem. Jego zdaniem zarówno świat, jak i nasz kraj, czeka ogromna zapaść.

W tym roku czeka nas bardzo poważny krach ekonomiczny. Zaplanowany, ale prawdziwy. Jest czas zarazy. Trzymam się swoich wszystkich tez. Z tego wszystkiego wyniknie konflikt – zaniepokoił swoich fanów Krzysztof Jackowski, najbardziej znany i ceniony wizjoner w Polsce. Do wszystkiego ma dojść w wyniku epidemii koronawirusa i upadku gospodarki.

Jasnowidz podał również datę, kiedy to wszystko się wydarzy! „Politycy też będą utrzymywali, że mają wszystko pod kontrolą. Nie upieram się, że to będzie lipiec.

„To będzie katastrofa, potworne tąpnięcie”. Co zobaczył jasnowidz z Człuchowa?

Mam takie poczucie, że jeśli nie będzie to w lipcu, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie w podobny sposób, jak to był kryzys w latach XX ubiegłego stulecia – kontynuuje Jackowski.

Jego zdaniem cały kryzys jest przez elity tego świata zaplanowany i wdrażany krok po kroku. Czy to element jakiegoś szerszego planu? Nie wiadomo. Co zatem czeka nas w najbliższym czasie? Jasnowidz Jackowski wyjaśnia precyzyjnie.

Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne. Na giełdach, na różnych funduszach, gospodarkach. To będzie katastrofa ekonomiczna. W taki sposób, że niektóre państwa będą ratowały swoją walutę – zdradził widzom podczas ostatniego spotkania na żywo jasnowidz.

Co dalej z koronawirusem? „Jestem tego pewny…”, „Trzeba się przygotować”

W trakcie poprzednich audycji Jackowski twierdził, że już w kwietniu rząd Zjednoczonej Prawicy zacznie coraz częściej używać słowa „kryzys„.

– Zaczną nam układać w głowie słowo KRYZYS. Tak poczułem i jestem tego pewny. Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane na każdym kroku. Za to będzie odpowiedzialna zaraza. Przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach – powiedział dalej jasnowidz z Człuchowa.

Czy będzie zatem stan wyjątkowy? Jackowski uważa, że rząd się na taki krok nie zdecyduje. Jasnowidz nadal upiera się, że Mateusz Morawiecki straci fotel premiera.

Źródło: YouTube

Anna Wasilewska platforma obywatelska koalicja olsztyn nie żyje

Nie żyje posłanka Koalicji Obywatelskiej. Zmarła nagle. „Do zobaczenia…”

pis kaczyński panika sondaż coraz gorsze notowania dobra zmiana ibris

Panika w PiS. Niepokojące informacje, prezes partii w strachu