w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Gronkiewicz-Waltz otrzymała smutne wieści. Lekarze nie dają jej nadziei

Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała od lekarzy niepokojącą diagnozę na temat stanu swojego zdrowia. Bolesne skutki zdarzenia z przeszłości powróciły.

hanna gronkiewicz waltz zdrowie lekarze warszawa platforma obywatelska
Fot. YouTube / Onet News (screenshot)

Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała od lekarzy niepokojącą diagnozę na temat stanu swojego zdrowia. Bolesne skutki zdarzenia z przeszłości powróciły. Byłą prezydent Warszawy czeka długa rehabilitacja.

Gronkiewicz-Waltz ma kłopoty ze zdrowiem?

Była prezydent miasta stołecznego Warszawa była uczestnikiem groźnego wypadku, przez co musiała przejść dość trudną operację. Ból, stres i cierpienie, którego doświadczyła, to źródło złych wspomnień. Polityk myślała, że od tamtego czasu będzie z jej zdrowiem tylko lepiej. Niestety ostatnie diagnozy lekarzy na temat stanu jej zdrowia nie napawają optymizmem.

POLECAMY:
Awaria Czajki. Rafał Trzaskowski poddaje się i prosi rząd o pomoc

Hanna Gronkiewicz-Waltz to już seniorka, bo ma 67 lat. To czas, kiedy o zdrowie trzeba dbać bardziej, niż kiedykolwiek. Po tym jak miała wypadek, wszyscy wybory Platformy Obywatelskiej wstrzymali oddech. Dziś nadal nie jest dobrze.

Diagnoza lekarzy na temat stanu zdrowia byłej prezydent Warszawy jest jednoznaczna i nie pozostawia złudzeń. Po tym jak rok temu złamała szyjkę kości udowej, została poddana bardzo skomplikowanemu zabiegowi wszczepienia endoprotezy biodra. Potem była bolesna i długotrwała rehabilitacja.

Lekarze nie dają byłej prezydent Warszawy nadziei

Złamałam szyjkę kości udowej, czego następstwem była operacja – ujawniła dziennikarzom „Faktu” Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wspomnienia są bolesne, bo pamięta, z czym się zmagała i jak każdy kolejny dzień przepełniony był fizycznym bólem. Ten niestety powrócił.

Boli mnie szczególnie przy zmianie pogody. To jest dla mnie coś nowego, czego nigdy wcześniej nie odczuwałam – wyznaje była prezydent stolicy. Mimo sporego postępu w rehabilitacji i zauważalnej poprawy, Gronkiewicz-Waltz nie dostała od lekarzy dobrych wieści.

Lekarze mówią, że będzie trwała już do końca mojego życia! Chodzę na spacery, ćwiczę na rowerze stacjonarnym, to wszystko poprawia moją kondycję, a przecież to ona jest najważniejsza – przyznała z bólem Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z „Faktem”.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Wygląda na to, że to, co doskwiera, już nie opuści polityk do końca życia. My ze swojej strony życzymy mimo wszystko pogody ducha i nadziei w walce z tym bolesnym schorzeniem.

Źródło: Fakt

Co myślisz?

nie chcę się zaszczepić co mi grozi przymusowe szczepienia w Polsce roczniki policja

Nie chcesz się zaszczepić przeciwko COVID-19? Rząd dopadnie każdego

morawiecki polski ład składka zdrowotna samozatrudnienie podwyżki firma w czechach

Zaskakujące słowa premiera Morawieckiego. “Nie starcza do pierwszego”