w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Intymny sekret Kaczyńskiego ujawniony! Robił to już z wieloma osobami

Prezes PiS to osoba tajemnicza. Ujawniono właśnie jeden z jego największych intymnych sekretów.

kaczyński wiek kot dom adam bielan dzieci zakonnice
Fot. YouTube (screen)

Jarosław Kaczyński to wciąż dla wielu obywateli osoba bardzo tajemnicza. Okazało się, że szef Prawa i Sprawiedliwości ma wiele sekretów. Jeden z nich właśnie ujrzał światło dzienne. Wszystko ujawnił Adam Bielan.

Sekret prezesa Kaczyńskiego ujawniony!

Wszyscy twierdzą, ze Jarosław Kaczyński to starzec bez konta, samochodu i prawa jazdy. W mocnych słowach wypowiadał się o nim ostatnio Zbigniew Hołdys. Jego zdaniem szef PiS to „71-letni średniowieczny dziad, który nigdy nie był zagranicą, nie zna żadnego obcego języka, nie ma pojęcia o ekonomii, nie wie jak posłużyć się komórką…„.

Okazało się jednak całkiem niedawno, że Kaczyński jest człowiekiem niezwykle imprezowym, który w towarzystwie zakonnic dogadza sobie we francuskim stylu. Co na to konserwatywny elektorat? Więcej szczegółów ujawnił jakiś czas temu Adam Bielan.

Po pierwsze najważniejsza zasada, którą kieruje się prezes. Przechodzi na „ty” ze swoimi współpracownikami w momencie, kiedy przekraczają 40. rok życia. Od tej zasady nie ma podobno wyjątków.

Imprezy w domu. Laurki, alkohol i… koty

Adam Bielan ujawnił również, że pojawiał się w domu Kaczyńskiego dość często. Miały tam miejsce ciekawe imprezy, podczas których spożywano spore ilości alkoholu. Pojawiały się tam również dzieci, które rysowały kocie laurki.

Były polityk PiS jednoznacznie stwierdził, że prezes do abstynentów nie należy, ale też nie było pijaństwa. Gdy prezes PiS pojawiał się z kolei w domu Adama Bielana, rozmawiali godzinami o polityce. W dodatku dzieci polityka uwielbiają prezesa. Dzieci Bielana podczas spotkań rysowały Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z wizerunkami jego ulubionych zwierząt, czyli kotów.

POLECAMY:
500 plus dla Jarosława Kaczyńskiego? "Poprawa losu opozycjonisty"

Prezes potrafi zaskoczyć i bez wątpienia nie jest tym, na kogo wygląda. Ciekawe, jakie jeszcze tajemnice i sekrety kryje w sobie podobno najważniejszy człowiek w państwie? Tego możemy się nigdy nie dowiedzieć.

bronisław komorowski platforma konserwatywne skrzydło PO wyrzucenie posłów

Komorowski nie wytrzymał. Padły mocne słowa. „Sprawy zaszły bardzo daleko”

zdjęcia smartfon wywoływanie empik czy warto

Czy warto wywoływać zdjęcia wykonane smartfonem?