w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Sławomir Nowak nie żyje! „Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia”

W niedzielę 1 sierpnia 2021 roku zmarł w Gdańsku Sławomir Nowak. Popłynęły pierwsze wyrazy smutku i kondolencje dla rodziny i bliskich.

andrzej bizoń nie żyje

Kolejna smutna wiadomość, bo odeszła znana i zasłużona postać. W niedzielę 1 sierpnia zmarł Sławomir Nowak, były polski lekkoatleta i trener. Informację o zgonie sportowca podała do mediów Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Sławomir Nowak nie żyje. „Wyrazy współczucia”

To tam lekkoatleta pracował od 2001 do 2010 roku. Sławomir Nowak urodził się 25 maja 1941 roku w Kutnie (kujawsko-pomorskie). Przez wiele lat uprawiał dziesięciobój oraz skok o tyczce. Reprezentował barwy Gwardii Warszawa pod koniec lat 60. ubiegłego wieku. Zdobył wówczas mistrzostwo Polski w skoku o tyczce.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Cześć Jego Pamięci! – czytamy na jego oficjalnej stronie w internecie. Ukończył AWF w Poznaniu, a potem trenował polskich mistrzów.

W latach 80. trenował Małgorzatę Guzowską, późniejszą żonę. Jej rekord ustanowiony w 1985 roku w Japonii do dziś jest rekordem Polski, którego nikt nie pobił. Inne dwie jego żony odniosły również wielkie sukcesy sportowe. Następnie trenował polską kadrę wieloboistek.

Ojciec wielu sportowych sukcesów

W latach 90. przeprowadził się do Danii, gdzie zajmował się trenowaniem kolejnych sportowców. Osiągali oni wielkie sukcesy, a nawet bili światowe rekordy w biegu na 800 metrów. Urodzony w Kenii zawodnik trenowany przez Nowaka zdobył na igrzyskach Sydney srebrny i brązowy medal.

Sławomir Nowak w ostatnich latach życia cierpiał na chorobę Parkinsona. Jako trener pracował również dla Lechii Gdańsk, Spójni Gdańsk, SKLA Sopot i AZS AWFiS Gdańsk.

Źródło: AWFiS Gdańsk

mieszkania kraków nieruchomości w małopolsce

Mieszkania Kraków – wymarzona nieruchomość w Małopolsce

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje znany piłkarz. Dostał ataku serca. Miał zaledwie 37 lat