w ,

PILNE! Magda Gessler i jej mąż mieli wypadek. „Jesteśmy cali poturbowani”

Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” gwiazda TVN miała groźny wypadek na skuterze wodnym. Przebywała w tym czasie ze swoim mężem, który również został poszkodowany.

magda gessler wypadek meksyk skuter wodny waldemar kozerawski kim jest
Parze nic nie grozi, ale przez moment było niebezpiecznie. Fot. Instagram / screen

Magda Gessler i jej mąż w trakcie pobytu w Meksyku doznali uszczerbku na zdrowiu. To cud, że nie stała się tragedia. O wszystkim gwiazda „Kuchennych Rewolucji” opowiedziała fanom za pośrednictwem Instagrama.

Magda Gessler poturbowana po wypadku na skuterze wodnym

Restauratorka wraz z mężem Waldemarem Kozerawskim spędzała urlop w Meksyku. Oboje mieli groźny wypadek na oceanie. Wspólne wakacje przerwało nieszczęście, jakiego doświadczyli podczas przejażdżki na skuterze wodnym w okolicach plaży w Zihuatanejo – Playa la Ropa.

Aby urozmaicić pobyt, wybrali się wspólnie na wycieczkę po Oceanie Spokojnym skuterem wodnym. To tam doszło do niebezpiecznego zdarzenia. O wszystkim gwiazda opowiedziała w sobotni poranek.

Po zwycięskiej walce z morzem i skuterem wodnym. Było trudno i groźnie. Nigdy nie przypuszczałam, że fala taka średnia może zagrażać… – napisała restauratorka w mediach społecznościowych.

„Tak bardzo nienawidzę kamizelek ratunkowych…”

Tak bardzo nienawidzę kamizelek ratunkowych, ale te nas uratowały. Ja i Waldek cali poturbowani, ale poszliśmy na pyszną kolację. Lucjan czerwony był naszą ofiarą! Pycha – uspokoiła swoich fanów Magda Gessler. Wygląda więc na to, że mimo obrażeń, para ma się dobrze, a ich życiu nic nie zagraża.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Dobrze, ze wszystko się skończyło bez ofiar i urazów. Udanego wypoczynku! – napisali niemal natychmiast internauci zaniepokojeni zdarzeniem. – O rany, to dobrze, że już dobrze i sytuacja jest tylko wspomnieniem – skomentowali kolejni fani.

Źródło: Instagram

Nie żyje znany muzyk. Fani wstrząśnięci. Stworzył największy polski hit

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje żona byłego prezydenta. „Niezwykle miła i życzliwa ludziom Pierwsza Dama”