w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Piotr Gessler nie żyje! Córka: „Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia”

W nocy z 26 na 27 sierpnia 2021 r. zmarł Piotr Gessler, były mąż słynnej restauratorki. O zgonie poinformowała opinię publiczną córka Lara.

piotr gessler nie żyje kim jest choroba lara gessler
Fot. Instagram (screen)

W nocy z 26 na 27 sierpnia 2021 r. zmarł Piotr Gessler, były mąż słynnej restauratorki Magdy Gessler. O jego odejściu poinformowała opinię publiczną córka Lara we wzruszającym poście na Instagramie.

Piotr Gessler nie żyje. Miał 63 lata. To mąż Magdy Gessler

Zmarł restaurator Piotr Gessler. O jego śmierci poinformowała córka biznesmena Lara Gessler. Opublikowała na swoim Instagramie bardzo wzruszające pożegnanie.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato – napisała Lara Gessler. Jak wiemy, była niezwykle mocno związana z ojcem. „Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy.

Nie jest znana przyczyna odejścia 63-letniego Piotra Gesslera. Co o nim wiemy? Jego ojciec był politykiem, a matka pracowała jako malarka. Miał też brata Adama, który, podobnie jak Magda Gessler, jest znanym restauratorem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Kim był Piotr Gessler? Choroba, wiek, życie prywatne

Pochodził ze znanej rodziny prowadzącej restauracje. Urodził się w 1958 r. Dwukrotnie się żenił. Pierwszą żoną była Marta, z którą ma syna o imieniu Mikołaj. Drugą małżeńską przygodę rozpoczął ze znaną w Polsce restauratorką i prowadzącą „Kuchenne RewolucjeMagdą Gessler. Ma z nim córkę Larę.

Pod postem Lary Gessler płyną kondolencje nie tylko fanów, ale też znanych osób. Swoje pożegnanie zamieściła w sieci również Magda Gessler. „Piotr Gessler – niezastąpiony tata Lary i Mikołaja oraz ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca” – czytamy w jej wpisie.

Źródło: Onet, Instagram

krzysztof krawczyk opole festiwal zatańczysz ze mną jeszcze raz

Krzysztof Krawczyk zostanie wskrzeszony! Za kilka dni znów pojawi się na scenie

andrzej duda twitter obowiązkowe szczepienia dzieci covid

Obowiązkowe szczepienia dzieci. Z ust Andrzeja Dudy padła mocna deklaracja