w ,

WTFWTF

Kim jest Klaudia Kardel, uczestniczka Hotel Paradise 4? Nieznane fakty

30 sierpnia rusza kolejny, czwarty już sezon reality show Hotel Paradise. Jedną z uczestniczek nowej edycji będzie Klaudia Kardel. Kim jest?

kim jest klaudia kardel uczestniczka hotel paradise 4
Fot. Instagram (screen)

Ruszył kolejny sezon programu Hotel Paradise. Poznaliśmy nazwiska osób, które będą uczestnikami kolejnej, czwartej już odsłony reality show. Jedną z nich jest Klaudia Kardel. Kim jest ta urocza brunetka?

Kim jest Klaudia Kardel z Hotel Paradise 4?

Klaudia Kardel obecnie ma 21 lat i mieszka w Warszawie. Przebywa jednak bardzo często w Szwecji, bo tam mieszka na stałe część jej rodziny. Szwecja to kraj, w którym nowa uczestniczka programu Hotel Paradise spędza wolny czas, odpoczywa i imprezuje.

Klaudię podziwiać możemy w programie emitowanym w TVN7. To jedna z singielek, która może w programie mocno namieszać. To niezwykłej urody 21-letnia brunetka, w połowie Polka i Szwedka, która pasjonuje się tatuażem i piercingiem.

Kogo dziewczyna szuka w programie Hotel Paradise 4? Jest raczej twardą sztuką, dlatego zainteresuje się równie silnym i pewnym siebie mężczyzną. Klaudia nie ukrywała już we wstępnych zapowiedziach, że jeśli będzie taka okazja, to da ponieść się emocjom i że wszystko może się zdarzyć. Do tej pory ma za sobą 4 poważne związki. Przed panami w programie na pewno wielkie wyzwanie. Czy znajdzie się taki, który podoła silnej, atrakcyjnej brunetce?

Jej pasją jest piercing, jest głodna przygód

Obecnie Klaudia Kardel pracuje w salonie piercingu w stolicy. Prywatnie nie boi się nowych wyzwań ani ryzyka. Nie boi się też stresujących momentów w życiu potrafią wówczas zachować zimną krew i nerwy na wodzy. W życiu prywatnym jest osobą, która nie lubi się nudzić. Woli przeżywać przygody i nie boi się tego, co los jej zgotuje.

Wizerunek twardej kobiety jest dla niej ważny, nie lubi okazywać słabości. Na pewno więc w takim stanie nie zobaczymy jej w programie Hotel Paradise, chyba że się zakocha, a emocje będą ważniejsze od zdrowego rozsądku. Jej wybrankiem może być nie tylko facet silny, ale też taki, co ma duże dłonie. Jest to jej słabość.

Oficjalna piosenka HOTEL PARADISE 4. Bibi & Kamil Bijoś – Raj mi daj

Klaudię podziwiać będzie można od 30 sierpnia na antenie TVN7. Perypetie atrakcyjnych uczestników i ich losy w rajskim hotelu będzie można na bieżąco śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30. Obok Klaudii Kardel zobaczymy też w roli uczestników i uczestniczek Natalię Ostrowską, Miłosza Pestę, Natalię Majos, Dariusza Tkaczuka, Marię Wojtas, Łukasza Hrywienieckiego, Przemysława Farbotko i Jakuba Bzdawkę.

Prowadzącą program będzie Klaudia El Dursi z Bydgoszczy. Rywalizacja w Hotel Paradise toczy się o 100 tysięcy złotych. Klaudia z Hotel Paradise 4 ma z kolei profil na Instagramie. Można ją śledzić tutaj: @launo_hotelparadise4. Jej codzienne życie śledzi już ponad 70 tysięcy użytkowników. Po pierwszym odcinku na pewno liczba ta wzrośnie.

Źródło: Instagram, YouTube, Pudelek

abdkykacja franciszka watykan plotki prekonklawe konklawe

Niepokojące wieści z Watykanu. Chodzi o Papieża. Plotki przybierają na sile

agnieszka hyzy instagram ile ma lat tvn24 lex tvn koncesja ślub dzieci

Mocne słowa Agnieszki Hyży. „Patrzę na to wszystko z ogromnym niepokojem”