w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Jak wyglądałby Elvis Presley w wieku 86 lat? Komputer odtworzył jego portret

Dzięki komputerom mamy okazję zobaczyć Elvisa w wieku 86 lat, bo właśnie tyle lat by kończył w 2021 roku. Czy jest do siebie podobny?

start elvis presley wygląd w wieku 86 lat
Fot. Flickr / Sachs Media

Elvis Presley opuścił nas 16 sierpnia 1977 roku. Miał wówczas tylko 42 lata. Wiele osób na całym świecie próbuje sobie wyobrazić, jak król muzyki mógłby wyglądać, gdyby nadal żył. Z pomocą przyszły komputery, które stworzyły jego wizerunek. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć Elvisa w wieku 86 lat, bo właśnie tyle lat by kończył w 2021 roku.

Elvis Presley w wieku 86 lat? Z pomocą przychodzą komputery

Popularność króla muzyki Elvisa Presleya spowodowała, że zaczęto zastanawiać się, jak wyglądałby król rocka, gdyby nadal z nami był. W 2021 roku obchodziły 86. urodziny. Firma z obszaru public relations – Sachs Media – zwróciła się do Phojoe. To witryna internetowa zajmująca się poprawianiem starych zdjęć.

Ta mała, rodzinna firma, tworzy każdego dnia wizerunku osób, w tym zaginionych. Phojoe używa tej samej technologii wizualizując to, jak wyglądałyby legendy światowej muzyki czy filmu. Do tej pory udało się ukazać sędziwego już Jima Morrisona, Jimiego Hendrixa czy Johna Lennona. Tym razem padło na Elvisa Presleya.

Oto portret 86-letniego Elvisa Presleya.

elvis presley 86 lat wygląd rekonstrukcja
Fot. Phojoe na zlecenie Sachs Media

Król rock’and’rolla przywrócony do życia

Minęło już ponad 40 lat od jego śmierci. Wiele osób się z tym nigdy nie pogodziła. Byli też tacy, którzy twierdzili, że Elvis zaszył się i żyje w samotności ze względu na zmęczenie karierą. Jeszcze inni mówili, że go widzieli.

Rekonstrukcja zdjęć Elvisa Presleya nadała mu siwą fryzurę i odpowiednią do tego wieku ilość zmarszczek na twarzy. Firma uważa, że właśnie tak by dziś wyglądał król muzyki, gdyby żył. Czy prace nad zdjęciem dały zadowalający efekt? Bez wątpienia widać twarz sprzed lat i wielu na pewno rozpozna Elvisa.

Tutaj można zobaczyć pozostałe wizerunki gwiazd zrekonstruowane przez Phojoe.

granica polsko-białoruska uchodźcy z afganistanu morawiecki

Pilna konferencja wystraszonego premiera. Mówił o ograniczaniu praw obywatelskich

tomasz knapik nie żyje przyczyny śmierci lektor

Tomasz Knapik nie żyje. Wzruszające pożegnanie syna na Facebooku