w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Bogumiła Wander była legendą telewizji. Dzisiaj mocno cierpi

Bogumiła Wander była jedną z najpiękniejszych twarzy polskiej telewizji. Dziś przebywa w specjalistycznym ośrodku ze względu na stan zdrowia. Gwiazda ekranów cierpi na chorobę Alzheimera.

bogumiła wander tvp spikerka alzheimer
Kiedyś wszyscy ją podziwiali. Co się stało z prezenterką? Fot. YouTube / Patriot24

Bogumiła Wander była jedną z najpiękniejszych twarzy polskiej telewizji. Obecnie przebywa w specjalistycznym ośrodku ze względu na stan zdrowia. Gwiazda ekranów cierpi na chorobę Alzheimera.

Bogumiła Wander choruje

Była spikerką i jedną z najpiękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Rozpoczynała swoją bogatą karierę w latach 60. w Łódzkim Ośrodku TVP. W krótkim czasie zatrudniono ją w ośrodku warszawskim TVP. Od połowy lat 70. pracowała jako spikerka i zapowiadała na żywo programy w kanałach TVP1 i TVP2.

POLECAMY:
Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

Niestety dziś gwiazda ma wielkie problemy zdrowotne. Wśród gwiazd ekranu mówi się o tym, że spikerka mocno podupadła na zdrowiu. Zauważono też, że nosi zawieszkę z numerem telefonu. Bogumiła Wander cierpi bowiem na chorobę Alzheimera.

Gwiazda telewizji widywana jest od czasu do czasu w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym w Konstancinie. Choroba niestety postępuje w takim tempie, że mąż Pani Bogumiły martwi się, czy żona go pozna.

Gwiazda tęskni za telewizją

Pani Bogumiła szczerze przyznała, że tęskni za szklanym ekranem. Nic dziwnego, skoro spędziła w telewizji najlepsze lata swojego życia. Pamiętamy ją jako osobę z ekranu, która zachwycała wyjątkową elegancją i nietypową urodą. Biła od niej kultura osobistą i fantastyczna dykcja. Teraz pozostało jej na emeryturze dopingowanie młodszych koleżanek.

POLECAMY:
Beata Tyszkiewicz. Znany aktor upublicznił w sieci jej intymne zdjęcia

Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy, na okrągło, jak tylko mogę. To moje życie przecież, od młodych lat, przez wiele lat. Odeszłam na własne życzenie, może za szybko, tak mi się wydaje, bo mogłam przecież jeszcze dalej pracować – mówi Bogumiła Wander.

Nic nie trwa wiecznie

Zaczynałam jako bardzo młoda dziewczyna w Łodzi. Z tej Łodzi szybko przeskoczyłam do Warszawy, natychmiast mnie porwali. Ale przecież nic nie trwa wiecznie. Nie można być tak, że jestem na zawsze tylko ja od początku do końca – nie. Są różne odcinki, jest się młodym, to jest zupełnie coś innego, średnim, dzieci itd., także mam sentyment do wszystkiego. To moje życie po prostu, tak bym to nazwała – podsumowania legenda telewizji.

Źródło: Newseria, YouTube / Patriot24; OULED37

Zobacz także:

ceny prądu w górę 2022 dla firm podwyżka 40 proc.

Złe wieści. Chodzi o podwyżki cen prądu. Polacy, łapcie się za kieszenie!

andrea ivanova instagram usta biust operacje plastyczne przed operacją

Andrea Ivanova ma największe usta na świecie. Chce być jak Barbie