w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Celebryta po drugiej dawce szczepionki. Pokazał zdjęcie. „Nadal nie wierzę”

Zaskakujące zdjęcie umieścił Bartłomiej Kasprzykowski, gwiazda TVN, na swoim Instagramie. Zrobił je tuż po wykonaniu szczepienia na COVID-19.

bartłomiej kasprzykoski szczepienie koronawirus instagram
Celebryta postanowił sobie zażartować z koronasceptyków. Fot. Bkasprzykowski (praca własna) CC BY-SA 4.0, Instagram

Bartłomiej Kasprzykowski, celebryta i gwiazdor znany z telewizji TVN, ujawnił na swoim Instagramie zdjęcie, które wykonał po przyjęciu drugiej dawki szczepionki na COVID-19. Wielu swoich fanów mocno tym zaskoczył. Co się takiego stało?

Bartłomiej Kasprzykowski po szczepieniu na COVID-19. Pokazał zdjęcie

Bartłomiej Kasprzykowski pokazał fanom na swoim Instagramie swoje dziwaczne zdjęcie. Zrobił je podobno tuż po szczepieniu przeciwko COVID-19, konkretnie po drugiej dawce. Okazało się, że – jak twierdzi – namagnesowane ciało zaczęło przyciągać sztućce.

Chodzi jednak o całkiem coś innego, a w ten zabawny sposób celebryta postanowił zadać cios swoim kolegom z branży, którzy negują szczepienia i opowiadają w mediach społecznościowych o spiskowych teoriach. Jak wiemy, do takich osób zalicza się np. piosenkarka Edyta Górniak.

Nie wierzyłem w to co się dzieje po drugiej dawce. Nadal nie wierzę. Jestem gotów do roli Magneto. Czekam na oferty. Nieaktorskie również. Przyciągam metale! Zgubiłeś monetę, obrączkę? Giną Ci łyżeczki w domu? – napisał z ogromną dawką humoru Kasprzykowski. Swoje dziwne objawy po szczepieniu uwiecznił na zdjęciu poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

Aktor śmieje się z kolegów po fachu

Bartłomiej Kasprzykowski od początku zachęca do udziału w Narodowym Programie Szczepień, bo twierdzi, że to jedyna metoda walki z zarazą. Podobnie jak inni celebryci ma zamiar na dobre wrócić do pracy, a wizja kolejnego lockdownu raczej go nie bawi.

To zabawne zdjęcie wrzucił na swój profil właśnie po to, aby wyśmiać wszelkie teorie spiskowe, o których opowiadają jego koledzy z branży. Na zdjęciu widzimy Kasprzykowskiego z widelcami i łyżkami przyklejonymi do czoła. Ma to symbolizować rzekome magnesy, które pojawiają się w ciele po szczepieniu. Oczywiście nic takiego w rzeczywistości nie ma miejsca.

Nieźle. Ja poproszę o pokaz dla moich dzieci w przedszkolu – napisał jeden z rozbawionych żartem internautów. – Prześmiewców było już wielu. Dzisiaj wąchają kwiatki od spodu. Zdrówka życzę – napisała inna fanka aktora.

Źródło: Instagram

jerzy połomski bez peruki wzrost wiek włosy emerytura kobieta żona

Jerzy Połomski nie wie, co to stres. Ujawnił zaskakującą metodę

donald tusk twitter wieprze kaczor

Ostre słowa Donalda Tuska. Dawno takich nie użył. Wiemy, co miał na myśli