w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Lewandowski kończy karierę? Niepokojące wieści: „Będę za tym tęsknić, za szatnią…”

To już oficjalne. Robert Lewandowski poważnie myśli o emeryturze i już teraz się do niej przygotowuje. Jego fani chyba się z tym nie pogodzą.

lewandowski koniec kariery lewandowskiego emerytura
Nasz najlepszy piłkarz już myśli o zajęciu się czymś innym. Fot. YouTube / Polsat Sport (screen)

Robert Lewandowski wypowiedział zaskakujące słowa, które wszystkim jego fanom dały mocno do myślenia. Są bardzo zaniepokojeni. Czy to koniec wielkiej kariery najlepszego piłkarza w Polsce i nie tylko?

Robert Lewandowski przechodzi na emeryturę?

Lewy to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Nie ma chyba fana piłki nożnej, który by go nie szanował. Nikt w historii tego sportu w ciągu 5 minut nie strzelił 9 goli. On tego dokonał jako piłkarz Bayernu Monachium. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że w głowie Lewego już pojawiają się pomysły, co po karierze.

Piłkarz ma dopiero nieco ponad 30 lat, ale w przypadku sportowca ma to wielkie znaczenie. Musi już teraz myśleć, co będzie robił, gdy ciało odmówi posłuszeństwa, a kondycja nie pozwoli na tyle, co teraz. To już oficjalnie potwierdzony fakt – Robert Lewandowski poważnie myśli o emeryturze i już teraz się do tego przygotowuje.

Lewandowski nie ma w życiu na co narzekać i można powiedzieć, że jest w czepku urodzony. Ma piekną żonę, szczęśliwą rodzinę, udane dzieci i pieniędzy jak lodu. Na to wszystko ludzie go kochają. Być może jednak za chwilę zabraknie już w jego życiu tego, co kocha najbardziej – piłki nożnej, strzelania goli i zapachu szatni na Stadionie Narodowym.

Lewy w szczerych słowach: „Przygotowuję się. Mam wiele opcji”

Sport wiele daje, ale i wiele odbiera. Trzeba mu się poświęcić na całego. Robert chciałby skupić się coraz bardziej na rodzinie i szczęściu w swoich czterech ścianach. Dlatego emerytura tuż tuż. W końcu w przypadku sportowców zawodowych przechodzi się na nią dużo szybciej. To wiąże się z dość szybkimi przygotowaniami, aby potem mieć z czego żyć.

Mam wiele opcji, do których zacząłem przygotowywać się jako piłkarz już w wieku 27 lat. W tej chwili nie mogę ci powiedzieć, czy będę trenerem, czy nie. W tej chwili nie chce nim być, ale może po 2-3 latach, kiedy przejdę na emeryturę, będę za tym tęsknić, za szatnią.

POLECAMY:
Robert Lewandowski cały we łzach. Przerwał wywiad prosząc o przerwę

Nie bez powodu nasz najlepszy piłkarz zajmuje się nie tylko piłką. Ma kilka biznesów, występuje w reklamach, więc wydaje się, że od strony finansów temat ma już dobrze zorganizowany. Prawdopodobnie dopiero po zakończeniu kariery będziemy mieli okazję zobaczyć, że to nie tylko wszechstronny i utalentowany piłkarz, ale też dobry biznesmen.

Przygotowuję się, wybiorę najlepszą opcję, a przede wszystkim taką, która mnie uszczęśliwi – stwierdził pewny siebie piłkarz. Życzymy mu samych sukcesów, nie tylko sportowych.

konfiskata samochodu rzad pis rozporządzenie obronność

Rząd będzie zabierać Polakom samochody. Opublikowano projekt rozporządzenia

kaczyński wiek ostra reakcja prezesa pis polexit

PILNE. Kaczyński podjął decyzję o rezygnacji! „Zastanowię się, czy nie wrócić do…”