w ,

Jarosław Boberek ostro o kolegach z branży. Padły bardzo mocne słowa

Grający jedną z głównych ról w nowym filmie „The End” wbija szpilę kolegom i koleżankom po fachu. Czy będzie reakcja na te słowa?

jarosław boberek dubbing król julian wiek rodzina zastępcza
Newseria

Jarosław Boberek w niezwykle mocnych słowach skomentował zachowania kolegów i koleżanek z branży. Przy okazji premiery filmu „The End”, w ktorym gra jedną z głównych postaci, wbił szpilę celebrytom i ludziom ze świata show-biznesu.

Jarosław Boberek o polskiej branży rozrywkowej. Padły mocne słowa

Aktor stwierdził, że film, w którym gra, momentami w brutalny sposób pokazuje realia polskiego show-biznesu. Jego zdaniem osoby w Polsce uznawane za celebrytów robią wszystko dla sławy i pieniędzy oraz poklasku. W ostrych słowach skomentował słabości polskiej rozrywki.

Najnowsza produkcja, czyli film „The End” to właśnie donosy i zdrady oraz intrygi, czyli polski show-biznes w pigułce. Do tego tony botoksu i sztuczne uśmiechy. Można śmiało powiedzieć, że twórcy filmu czerpali wprost ze świata polskiego show-biznesu i dobitnie pokazali realia, które nim rządzą.

– Nie chciałbym wkładać przysłowiowego kija w mrowisko, ale twórcy filmu, pomysłodawcy, scenarzyści, reżyser, producent, opierali się na czymś, czerpali z czegoś i właśnie czerpali z naszego show-biznesowego podwórka. W tym filmie jest dużo lustrzanych odbić tego, co jest w naszej show-biznesowej rzeczywistości – powiedział aktor Jarosław Boberek.

Jarosław Boberek o polskiej branży rozrywkowej. Padły mocne słowa

– Taki jest schemat tego filmu, że każda z postaci zostaje obrócona wielokrotnie i widzimy jej rzeczywisty obraz. Nie tylko powierzchowność, nie tylko fasadę, zewnętrzność, ale też poszczególnym bohaterom zostają ściągnięte spodnie i widzimy, jak wygląda nagość króla – mówi Jarosław Boberek wskazując na podobieństwa między filmem a realiami.

Dialogi aktorów we wspomnianej produkcji są brane niemal prosto z branży rozrywkowej. Jak twierdzi Boberek, w Polsce show-biznes i świat celebrytów to głównie pustka i próżność.

POLECAMY:
Aktorka z "Klanu" zrobiła to pierwszy raz. Teraz ujawnia: "Jestem zachwycona"

– Show-biznes budowany jest na próżności, na pewnego rodzaju powierzchowności, na koniunkturalizmie, nieuczciwości. Ma też swoje dobre strony, bo jest on po to, żeby cieszyć i bawić ludzi. Tylko na ogół jest tak, że pod tą powłoką błyszczącą, świecącą, mieniącą się kolorami tęczy nagle widać coś zupełnie innego – mówi aktor o kolegach z branży. Czy zareagują na te słowa? Czas pokaże.

facebook protect jak wlaczyc

Nie włączysz tej funkcji? Facebook zablokuje Ci konto. Masz na to kilkanaście dni

morawiecki pijani kierowcy mandaty konfiskata aut grzywna 5000

Mateusz Morawiecki w dramatycznej sytuacji. Smutne słowa. „To może nas zabić”