w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Polski lekarz ujawnia prawdę o szczepionce Pfizer. „To się samo komentuje…”

Znany w mediach społecznościowych lekarz ujawnił na Facebooku nowe informacje na temat szczepionki firmy Pfizer.

pfizer skuteczność wpływ covid szczepienia na płód ciążę płodność bartosz fiałek facebook
Fot. Facebook / bfialek https://www.facebook.com/bfialek

Bartosz Fiałek, popularny w ostatnich miesiącach lekarz w przestrzeni internetowej, przekazał na Facebooku nowe wieści na temat szczepionki firmy Pfizer.Chodzi o skuteczność preparatu przeciwko nowym, egzotycznym mutacjom koronawirusa.

Pfizer. Polski lekarz ujawnia nowe wyniki badań. Jest zaskoczenie

Lekarz Bartosz Fiałek nie ujawnił autorskich badań, a jedynie – jak zawsze – podzielił się nowymi odkryciami. Medyk regularnie śledzi nowinki dotyczące walki z epidemią, jak i medyczną prasę, w której publikowane są najnowsze wyniki badań nad skutecznością szczepień.

To co ujawnił, na pewno ucieszy tych, którzy zaszczepili się Pfizerem. W medycznym piśmie pt. „The New England Journal of Medicine” opublikowano najnowsze wyniki badań dotyczące skuteczności szczepionki Pfizer-BioNTech. Tym razem analizie poddano grupę dwukrotnie zaszczepionych 400 tys. osób pochodzących z Kataru.

Ekstremalnie wysoka skuteczność, również wobec niepokojących wariantów koronawirusa SARS-2 – napisał Bartosz Fiałek na swoim Facebooku. Radości pod postem nie było końca.

Wyniki, które Wam tutaj przedstawię, są fantastyczne! Skupię się na grupie osób, tzw. fully vaccinated, czyli w pełni zaszczepionych (osoba, która otrzymała 2 dawki preparatu mRNA przeciw COVID-19 i od podania II dawki minęło minimum 14 dni).

Skuteczność szczepionki Pfizer. Bartosz Fiałek: „Wyniki są fantastyczne!”

U osób, które zostały zaszczepione podwójnie, ochronę przeciw wariantowi brytyjskiemu koronawirusa oceniono na 89,5 proc., a południowoafrykańskiemu na 75%. Jeśli chodzi o ciężki przebieg choroby oraz śmierć, w przypadku brytyjskiego wariantu ryzyko takie praktycznie nie istnieje, podobnie w przypadku wariantu pochodzącego z Afryki.

Biorąc pod uwagę wszystkie warianty, jakie są obecnie znane, Pfizer chroni przed śmiercią lub ciężką hospitalizacją aż w 97,4 proc.

Te rezultaty są potwierdzeniem przeogromnego sukcesu wynalazców metody mRNA oraz osób, które wykorzystały ją do produkcji szczepionek przeciw COVID-19. To się samo komentuje! – stwierdził wyjątkowo zachwycony wynikami badań Bartosz Fiałek.

Wpływ COVID-19 na ciążę i płodność. Nowe informacje

Również udostępnione przez lekarza badania na temat wpływu COVID-19 na płodność (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), pokazują brak zmian w zakresie parametrów męskiego nasienia (spermy). Niestety sama choroba COVID-19 wpływa istotnie negatywnie na płodność obu płci.

Te doniesienia naukowców potwierdzają kolejny raz zasadność szczepień również wśród osób, które w przyszłości mają zamiar starać/starają się o dziecko.

Źródło: Facebook

Co myślisz?

tadeusz rydzyk lux veritatis oko press dotacja fundusz sprawiedliwości

Smute wieści na temat o. Rydzyka. Pozostaje mu się tylko modlić

guma guar szkodliwość majonez co to sałatka jarzynowa

Jest bardzo szkodliwa. W święta jemy jej pełno, choć powinna być zabroniona