w

Ten stylista robi z brzydkich kaczątek piękne łabędzie [20 PORÓWNAŃ]

Genialny wizjoner sprawia, że najskrytsze marzenia wielu kobiet stają się rzeczywistością. Czasem aż trudno uwierzyć w jego metamorfozy.

metamorfozy jewgienij żuk
Fot. instagram.com/ev.zhuk

Każda kobieta chce dobrze wyglądać i czuć się piękna, ale nie zawsze jest to możliwe. Może to wynikać na przykład z problemów zdrowotnych, braku funduszy lub możliwości. Stylista Jewgienij Żuk sprawia jednak, że każda kobieta poczuje się jak księżniczka.

Wszystkie zmiany są dobre, ponieważ pomagają nam uciec od monotonii i sprawiają, że nasze życie jest ciekawsze. Metamorfozy nie muszą być przecież duże – czasami to nowa para butów, wypróbowanie nowej restauracji, a nawet nowa fryzura. To wszystko z pewnością może wystarczyć, by się trochę zmienić i poprawić sobie humor.

Białorusin Jewgienij Żuk wie, jak ważne mogą być zmiany. Młody stylista urodził się na Białorusi, ale po pewnym czasie przeprowadził się do Moskwy, gdzie otworzył własny salon. Obecnie jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie. Każda kobieta, która przechodzi u niego transformację, wygląda bowiem potem jak modelka, której nie powstydziłby się żaden mężczyzna.

POLECAMY:
Znacznie przytyła i czuje się szczęśliwa. Szczere wyznanie celebrytki

Po kilku latach powiedzieli sobie „tak” z modelką Anastasią Belochkiną. „Nie spodziewałem się, że ten moment będzie tak wzruszający. Kochanie, jesteś najpiękniejsza” – napisał na Instagramie, kiedy opublikował zdjęcia ze ślubu.

Jewgienij Żuk sprawia, że kobiety wyglądają jak modelki

Młody stylista zmienił życie wielu kobiet i stał się bardzo popularny. Często pojawia się także w telewizji, gdzie jest gospodarzem programów o zmianach kobiet. Dziś jest jednym z najlepszych stylistów na całym świecie, a jego metamorfozy mówią same za siebie.

Zobaczcie tylko niektóre z metamorfoz, jakie przeprowadził Jewgienij Żuk, a które zamieszcza na swoim profilu w serwisie Instagram. Znajdziecie je poniżej oraz na kolejnych slajdach tego artykułu. Postacie przedstawione zarówno po lewej, jak i prawej stronie to ta sama osoba. Informujemy o tym tylko dlatego, bowiem czasem ciężko w to uwierzyć.

Zobacz także:

metamorfozy jewgienij żuk
Fot. instagram.com/ev.zhuk

magda gessler koronawirus kuchenne rewolucje epidemia skutki jedzenie na dowóz

Magda Gessler załamana! Wieloletnia praca restauratorki na marne?

krystyna janda teatr spektakle lockdown brak miejsc

Krystyna Janda mocno przerażona tym, co się dzieje. „Jakieś szaleństwo!”