w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Za taką monetę 2 zł dostaniesz fortunę! Liczy się jeden mały szczegół

2 zł to popularna moneta. Są jednak takie okazy, które są warte 1000 razy tyle. Dlatego warto sprawdzić, czy nasza ma jeden nietypowy szczegół.

2 zł warte 2000 destrukt

Moneta 2 zł to moneta bardzo popularna i każdego dnia płacimy taką w sklepie. Mało kto jednak jest świadomy, że w Polsce krążą wyjątkowe dwuzłotówki, które różnią się drobnym szczegółem. Są one warte 1000 razy więcej.

2 zł warte 2000 zł? Sprawdź, czy masz taką monetę w portfelu

Dlaczego 2 złote ma być warte 1000 razy więcej? Kto jest w stanie tyle za nią zapłacić? Kluczem jej nietypowa wada produkcyjna, czyli tzw. destrukt. Warto obejrzeć z obu stron swoje dwuzłotówki. Być może niektóre z nich mają błąd powstały podczas bicia monety w mennicy.

Niektóre wady, czyli wspomniane destrukty, mogą być nietypowe. Moneta 2 zł na aukcji może osiągnąć cenę nawet 2000 zł lub więcej w zależności od tego, z jakim defektem mamy do czynienia. Obecnie najchętniej skupywane są dwuzłotówki z orłem wybitym do góry nogami.

2 zl destrukt 2000
Przykład destruktu monety 2 zł / allegro

2 zł destrukt? Warto przeszukać swoje szuflady i portfele

Takie 2 zł to prawdziwy skarb, dlatego warto solidnie przeszukać zakamarki naszych domów w poszukiwaniu monet. Być może są szczęściarze, którzy mają taką w portfelu i nawet o tym nie wiedzą.

To prawdziwa gratka, ale od razu ostrzegamy przed próbami przerabiania monet. Polacy są bardzo pomysłowi, ale nie warto modyfikować monet w domu i celowo ich psuć. Lepiej nie bawić się w to, bo można trafić do więzienia. Możemy być wówczas oskarżeni i oszustwo. Poza tym przerabianie środków płatniczych jest zagrożone karą od 5 do nawet 25 lat więzienia.

Co myślisz?

prof. horban obowiązkowe szczepienia narodowy program szczepień placówka epidemia obostrzenia koronawirus przymusowe szczepienia

Prof. Horban ostrzega Polaków. „Ci, którzy się nie zaszczepią, będą…”

rząd podatek katastralny co to jest ile wynosi

Rząd planuje nowy, gigantyczny podatek? Polacy mogą stracić mieszkania