w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Młoda kobieta przestrzega przed powiększaniem ust. Zdjęcia, które pokazała, budzą grozę

Choć zabieg ten jest hitem w gabinetach kosmetycznych i salonach urody, nie każdej kobiecie on służy. Przekonała się o tym jedna z młodych kobiet, która pokazała, co stało się z jej twarzą po wizycie w salonie piękności.

powiększanie ust skutki uboczne
Młoda dziewczyna pokazała, że powiększanie ust nie w każdym przypadku kończy się dobrze. Fot. TikTok / rubesfr

Powiększanie ust to w ostatnich latach pradziwy hit, jeśli chodzi o zabiegi upiększające. Nie każda kobieta może jednak po wizycie w takim miejscu pochwalić się efektami. Tak było też w przypadku tej młodej kobiety o imieniu Ruby.

Powiększanie ust. Skutki uboczne mogą być opłakane

Aby wyglądać jak gwiazda Hollywood, kobiety są w stanie poświęcić wiele. Nie zawsze jednak skutki są takie, jak widzimy na reklamach i okładkach gazet. Ta historia może być ostrzeżeniem dla wielu młodych dziewczyn, które zapewne wcale nie potrzebują takich upiększających rozwiązań. W końcu po co poprawiać naturę?

Na popularny wśród kobiet w każdym wieku zabieg upiększający zapisują się tysiące kobiet. Wśród nich była też Ruby, młoda dziewczyna, która zdecydowała się skorzystać z usług salonu piękności. Powiększyła sobie usta. Nie skończyło się to jednak dla niej zbyt dobrze i bez wątpienia nie było się czym chwalić znajomym.

Wizyta w salonie urody skończyła się dla dziewczyny szpitalem. Wykorzystała swój profil na TikToku, aby uświadomić inne kobiety i pokazać, do czego może doprowadzić pogoń za pięknym wyglądem.

Reakcja alergiczna, która skończyła się szpitalem

Jak czytamy na portalu o2.pl, historia Ruby może być ostrzeżeniem. Dziewczna była ostrzegana przed możliwymi skutkami ubocznymi zabiegu, ale nie przejęła się tym. Skończyło się to dla niej szpitalem. Powodem była silna alergiczna reakcja, przez co jej twarz spuchla.

skutki powiększania ust
Fot. TikTok / rubesfr

Nie da się ukryć, że nie tak chciała wyglądać kobieta i nie takiego efektu się spodziewała. Mądra po szkodzie, bowiem sama przyznala, że ujawnia zdjęcia w konkretnym celu. Jakim? By przemyśleć, czy rzeczywiście potrzebujemy takiego zabiegu. Lepiej na własnej skórze nie przekonywać się, czym to się może skończyć.

Źródło: TikTok, o2

dekontaminacja co to

Co to jest dekontaminacja po pożarze? Substancje smoliste i jak je usunąć

monika richardson wiek nowy partner instagram

Monika Richardson o szczepionkach na COVID-19. „Udawanie jest głupie i naiwne”